Головна сторінка  >  Публікації  >  Бюлетень "Політичний портрет України" 

Бюлетень "Політичний портрет України"

 • 12 грудня 2007

  Політичний портрет № 37-38

  Здається, не так давно країна відбула парламентські вибори, які були визнані найбільш демократичними за всю історію проведення виборів в Україні. Проте минув лиш рік – Верховну Раду України розпущено, і вже на черзі позачергові перегони. Що, власне, сталося? Чому виборці, які рік тому зробили свій вибір, знов мають іти на виборчі дільниці? Чому країну знов колотить і немає впевненості, що й ці вибори на п’ять років поставлять крапку?

  Читати далі >
 • 27 жовтня 2006

  Політичний портрет України №36

  Пропонований випуск «Політичного портрету України» присвячено Києву.

  Читати далі >
 • 17 січня 2006

  Політичний портрет України №35

  Чи не здається, що читати опитування журналістів — то найкращий розклад того, «що було, є і що буде»? Тому нам видається, що публікація стосовно опитувань журналістів, що їх проводив Фонд «Демократичні ініціативи» протягом 2004–2005 рр., приверне неабиякий інтерес і громадськості, і політиків, та й самих, споді- ваємося, журналістів. Тим паче — час був який! Вибори, революція, полі- тична криза! І все це — крізь сприйняття найбільш чутливих «барометрів» суспільства, якими за самим своїм фахом є журналісти.

  Читати далі >
 • 23 грудня 2005

  Політичний портрет України №34

  Громадська думка населення Білорусі: результати загальнонаціонального опитування

  Читати далі >
 • 15 листопада 2005

  Політичний портрет України №33

  Події в Україні кінця 2004 року, що дістали назву «Помаранчева революція», сколихнули все суспільство. Нині ще важко спрогнозувати, які змiни відбудуться в економічній ситуації країни та матеріальному становищі людей, проте саме суспільство вже істотно змінилося. Це ясно засвідчують виміри громадської думки.

  Читати далі >
 • 25 січня 2005

  Політичний портрет України №32

  Президентські вибори 2004 року, безумовно, стануть особливою сторінкою в історії України. І не лише тому, що вони знаменували кінець тривалого етапу, який діставав назву „епохи кучмізму”. За масштабністю боротьби, насиченістю подіями, драматизмом і трагізмом, злетами людського духу і прірвами людського падіння ці вибори не мали і, сподіваюся, не матимуть рівних в історії виборів. Ці вибори стали справжнім „моментом істини” як для країни, так і для кожного її громадянина – хто ми є як народ і хто є кожний із нас.

  Читати далі >
 • 27 червня 2004

  Політичний портрет України №31

  Демократія в Україні: оцінки, проблеми і перспективи

  Читати далі >
 • 20 червня 2003

  Політичний портрет України №27–28

  QUO VADIS, UCRANIA — ЦЕНТРЕ ЄВРОПИ? Ілько Кучерів. Куди йдеш, Україно — центре Європи? Валерій Чалий. Україна між ЄС і ЄврАзЕС та інш.

  Читати далі >
 • 1 червня 2001

  Політичний портрет України №23

  Ірина Бекешкіна. Демократичний процес в Україні, Микола Шульга. Громадянська самоiдентифiкацiя населення України, Ольга Балакiрєва. Динамiка електоральних орiєнтацiй громадян України и др.

  Читати далі >