Головна сторінка  >  Публікації  >  У партнерів 

У партнерів

 • 11 березня 2011

  На українському ТБ замовчують суспільно важливі теми

  Українське телебачення залишає поза увагою деякі суспільно важливі теми. Телеканали практично не мають матеріалів про проблеми в країні із свободою слова, замовчуються новини про порушення прав і свобод громадян – такі висновки експертів Академії української преси та Інституту соціології, які спільно досліджували зміст випусків провідних телерадіокомпаній України.

  Читати далі >
 • 11 березня 2011

  В Україні зростає невдоволення політикою влади Януковича

  Згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, 57% українців вважають, що країна у своєму розвитку рухається неправильним шляхом. Всеукраїнське опитування громадської думки проведено протягом 9-18 лютого 2011 року.

  Читати далі >
 • 23 лютого 2011

  Рейтинг партії Януковича за 4 місяці впав більше ніж на 10%

  Якби вибори до Верховної Ради проходили у середині лютого, до парламенту потрапило би шість політичних сил. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

  Читати далі >
 • 10 лютого 2011

  Центр Разумкова: Третина українців готові проголосувати на виборах до Ради за Партію регіонів

  Якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної ради, то найбільше голосів отримала б Партія регіонів - 28,2% голосів. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

  Читати далі >
 • 10 грудня 2010

  Рейтинг Януковича продовжує падати

  Частка тих, хто не підтримує діяльності президента, зросла з 34,8% у жовтні до 39,3% у листопаді. При цьому частка тих, хто повністю підтримує його діяльність, залишилася незмінною (відповідно 20,8% і 20,4%). Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 22 листопада 2010 року.

  Читати далі >
 • 1 грудня 2010

  Українці оцінили "демократію Януковича" на слабеньку трієчку

  Українці констатують зниження рівня демократії, оцінивши "демократію Януковича" на 3 бали. Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Центром Разумкова.

  Читати далі >
 • 25 серпня 2010

  Думка громадян України про ситуацію в країні, владу та політиків

  Напередодні Дня незалежності соціологічна служба Центру Разумкова провела опитування про ставлення громадян України до влади, незалежності України, угоди про подовження перебування Чорноморського флоту РФ у Криму в обмін на зниження ціни на російський газ.

  Читати далі >
 • 17 червня 2010

  Головними досягнення Президента Януковича на зовнішній арені є те, чого він не зробив

  Інститут світової політики (Київ) оприлюднив результати опитування провідних західних експертів щодо сучасної зовнішньої політики України. Більшість експертів вважають, що головними досягнення Президента Януковича на зовнішній арені є те, чого він не зробив, – ідеться про відмову приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі й Казахстану, вступити до ОДБК. Також позитивом Віктора Януковича експерти називають те, що він відмовився визнавати незалежність Абхазії і Південної Осетії.

  Читати далі >
 • 27 червня 2008

  Польський референдум і новий устрій Європейського дому

  уроки для України

  Читати далі >
 • 27 червня 2008

  Круглий стіл “Україна у ХХІ сторіччі — погляд молодого покоління”

  Опитування молоді було проведено у листопаді 2002 року Фондом “Демократичні ініціативи” та Київським міжнародним інститутом соціології у межах проекту “Перше вільне покоління в Україні — хто вони?”. Всього було опитано 519 молодих людей віком від 16 до 34 років включно. Вибірка — репрезентативна за статтю, віком, освітою, реґіоном проживання та типом поселення.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   Наступна сторінка   Кінець