Головна сторінка  >  Публікації  >  У партнерів 

У партнерів

 • 17 березня 2012

  Адміністративний ресурс, фальсифікації та пасивність виборців: актуальні фактори Парламентської кампанії 2012?

  Напередодні старту офіційного виборчого сезону представники громадських організацій, народні депутати, дипломати та експерти зібралися, щоб проаналізувати виборче законодавство, обговорити роль та вплив громадських організацій на виборчий процес, почути очікування партій та політиків від майбутньої кампанії. Захід було організовано Міжнародною фундацією виборчих систем систем (IFES) та Громадським консорціумом виборчих ініціатив.

  Читати далі >
 • 27 грудня 2011

  Підтримка Тимошенко перевищила рейтинг Януковича

  Рейтинг Юлії Тимошенко та партії "Батьківщина" перевищив рейтинг Віктора Януковича та Партії регіонів. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова з 9 по 16 грудня.

  Читати далі >
 • 13 грудня 2011

  КМІС: Українці переконані, що Тимошенко "сидить" за політику

  Більшість українців переконані, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко опинилася за ґратами через політичну діяльність. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у листопаді.

  Читати далі >
 • 18 жовтня 2011

  Рейтинг Януковича скотився до 10%

  Віктора Януковича повністю підтримують лише 10% українців, натомість Юлію Тимошенко - 14,3% громадян. Про це свідчать дані опитування соціологічної служби Центру Разумкова, проведеного з 29 вересня по 4 жовтня.

  Читати далі >
 • 20 вересня 2011

  Чи вірять українці у наміри влади подолати корупцію (опитування)

  Громадяни України вважають, що влада всіх рівнів має невелике бажання подолати корупцію. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у співпраці з Європейською дослідницькою асоціацією.

  Читати далі >
 • 9 вересня 2011

  40% українців упевнені, що від повної зміни влади в країні нічого не зміниться

  Результати опитування, проведеного Центром Разумкова показали, що 39,8% українців упевнені, що повна зміна влади в Україні нічого в країні не змінить.

  Читати далі >
 • 27 квітня 2011

  Рейтинг Партії регіонів впевнено котиться вниз

  Якби вибори до Верховної Ради відбулися у наступну неділю, Партію регіонів підтримали б 13,9% громадян. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

  Читати далі >
 • 20 квітня 2011

  Ставлення до влади й надалі погіршується

  Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова з 1 по 5 квітня 2011 року.

  Читати далі >
 • 14 квітня 2011

  Чверть росіян не хочуть бачити на виборах ані Путіна, ані Медведєва

  Чверть росіян не хотіли б бачити кандидатом на виборах 2012 року ні президента Дмитра Медведєва, ні прем'єр-міністра Володимира Путіна. Такими є дані опитування, проведеного «Левада-центром» в березні.

  Читати далі >
 • 13 квітня 2011

  Міносвіти попереджають про корупційні ризики внаслідок зменшення ролі ЗНО

  Міністерство освіти й науки, молоді та спорту зменшує роль зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) при вступі до вишів, що породжує корупційні ризики. Про це заявили експерти з питань освіти на прес-конференції “Ризики вступної кампанії 2011 року”.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   Наступна сторінка   Кінець