КМІС: Українці переконані, що Тимошенко "сидить" за політику

13 грудня 2011

Більшість українців переконані, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко опинилася за ґратами через політичну діяльність.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у листопаді.

Так, 38 % опитуваних вважають причиною ув’язнення Тимошенко її політичну діяльність, а 19 % переконані, що екс-прем'єр опинилася в камері через кримінальні злочини.

Водночас більш ніж половина опитаних не виключає, що політика частково мала місце при винесенні Тимошенко обвинувального вироку, а 46 % схильні вважати, що причини, скорыш за все, кримінальні.

За інформацією КМІСу, у західному та центральному регіонах простежується схильність вважати причини політичними, у південному та східному – навпаки, кримінальними.

Соціологи зробили висновок, що у ставленні до ситуації з ув’язненням Тимошенко головним чинником є все ж політичні уподобання. Про це свідчить двозначність позицій тих, хто не визначився із політичним вибором.

Так, серед тих, хто схиляється голосувати "проти всіх" (якщо б існувала така можливість), 30 % опитаних переконані у політичній мотивації судової тяганини над Тимошенко, і така ж кількість людей вбачає кримінальні причини.Початок   Попередня сторінка   1   2   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору