Головна сторінка  >  Публікації  >  Коментарі  

Коментарі

 • 1 грудня 2009

  Олександр Сушко: Східне партнерство як допоміжний інструмент досягнення членства України в ЄС

  Про свої вражання від роботи Форуму громадянського суспільства країн Східного партнерства розповідає його делегат, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

  Читати далі >
 • 1 грудня 2009

  Наталя Беліцер: "Форум мав би бути використаний для встановлення горизонтальних зв’язків між учасниками Східного партнерства"

  Думка учасника круглого столу "Східне партнерство: громадський вибір", доктора біологічних наук, експерта Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Наталі Беліцер.

  Читати далі >
 • 1 грудня 2009

  Олег Животовський: Ідеї європейської політики – в регіони

  Думка делегата першого Форуму громадянського суспільства країн Східного партнерства ЄС, голови НУО «Європейський вибір» (м. Кременчук) Олега Животовського

  Читати далі >
 • 1 грудня 2009

  Євген Бистрицький: "Відкрився формалізований канал, достатньо прзорий для участі будь-яких громадських організацій у контактах з представниками Європейської комісії"

  Про свої вражання від роботи Форуму громадянського суспільства країн Східного партнерства розповідає його делегат, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький.

  Читати далі >
 • 1 грудня 2009

  Святослав Павлюк: " Участь у Східному партнерстві дає нам можливість впливати на подальші дії як Європейської комісії, так і українського уряду, з тим аби якість державних послуг для українських громадян зростала"

  16-17 листопада 2009 року у Брюсселі відбувся перший Форум громадянського суспільства країн Східного партнерства ЄС, що проходив за сприяння Європейської Комісії. До європейської столиці з’їхалось понад 220 представників організацій громадянського суспільства, у тому числі 30 представників українських неурядових організацій. Про свої враження від роботи Форуму розповідають його делегати, які по приїзді з Брюсселя зібралися за круглим столом в Укрінформі.

  Читати далі >
 • 27 листопада 2009

  Ян Пєкло: Росія в кризі і сон про імперію – польська перспектива

  Росія за президентури Володимира Путіна розпочала відбудову своєї позиції регіональної супердержави і своєї ролі у світі. Тому не дивно, що Польща та інші держави Центральної і Східної Європи в ознаках пожвавлення російського імперіалізму відчувають загрози.

  Читати далі >
 • 22 листопада 2009

  Ірина Бекешкіна: Поки ми живі, ніщо не вирішено остаточно

  Головна помилка Майдану – це персоніфікація політики, уособлення своїх прагнень у якійсь постаті, поділ політиків на "наших" і "не наших". Друга помилка – це віра у слова та гасла. Чи питав хтось Ющенка, а що конкретно значить "Бандитам – тюрми", "Багаті поділяться з бідними"?

  Читати далі >
 • 26 червня 2009

  Виборча кампанія почалася! Перші "Оазиси-міражі" запустили

  Ірина Бекешкіна, для УП. Для мене як для соціолога існує три прикмети початку виборчої кампанії: По-перше, політики починають інтенсивно замовляти соціологічні опитування. По-друге, соціологів починають звинувачувати у "продажності". По-третє, у ЗМІ з’являються фіктивні результати неіснуючих "соціологічних фірм", які проголошують нікому не відомі "соціологи".

  Читати далі >
 • 31 березня 2009

  Заявка на власне самогубство

  Директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України Григорій Перепелиця вважає, що саме так було б логічно назвати книжку «Заявка на самогубство: навіщо Україні НАТО?», яка вийшла друком російською і англійською мовами у видавництві „Фоліо” і була презентована 27 березня у Брюсселі з метою довести євроатлантичній спільноті, начебто українці в НАТО не хочуть.

  Читати далі >
 • 16 березня 2009

  Удавка для соціологів

  Існує чимало показників демократичності та цивілізованості суспільства. Для мене як для соціолога важливим показником є ставлення до соціології як до того дзеркала, у якому суспільство може побачити себе. І тут нам дуже й дуже далеко від цивілізованості.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   3   4   5   6   7   Наступна сторінка   Кінець