Головна сторінка  >  Публікації  >  Коментарі  

Коментарі

 • 4 січня 2010

  Олександр Сугоняко: Реальна можливість будувати демократію власноруч

  Вибори у нашій країні не чисті і не прозорі. Тому нам потрібна альтернатива, тобто недержавна організація, яка об’єктивно висвітлюватиме ситуацію з підрахунком голосів. А отже, будь-яка робота, спрямована на проведення незалежного екзит-полу, є позитивною.

  Читати далі >
 • 4 січня 2010

  Євген Бистрицький: Цьому опитуванню можна довіряти

  – Незважаючи на спроби деяких політичних сил підірвати значення цього справді незалежного українського екзит-полу, хочу наголосити на принципах його фінансування та проведення.

  Читати далі >
 • 4 січня 2010

  Олександр Вишняк: Екзит-пол має сенс у країнах напівдемократії

  За демократією потрібен контроль. Ще за часів авторитаризму Кучми досвід показав, що дуже важливо мати незалежний контроль за виборами, щоб знати – чесно вони були проведені чи ні. І в цьому сенсі екзит-пол є незамінним контролером.

  Читати далі >
 • 3 січня 2010

  Олег Рибачук: Не вибори, а лише виборці можуть призвести до змін у країні

  – Центр «UA» є частиною громадської ініціативи Нового громадянина з підтримки Національного екзит-полу. А загалом цю ініціативу підтримали понад 30 незалежних та політично незаангажованих громадських організацій. Ми вважаємо, що головне у цій ініціативі донести громадськості те, що не вибори, а лише виборці можуть призвести до змін у країні.

  Читати далі >
 • 3 січня 2010

  Віктор Лисицький: Бізнесмени зацікавлені в стабільності, а екзит-пол це інструмент стабільності

  – Дуже важливо, що «Демініціативи» започаткували акцію саме громадської підтримки екзит-полу, бо саме громадськість має будувати демократію у себе вдома і забезпечити успішне майбутнє своєї країни. І саме через демократичні вибори можна прийти до такого рівня життя, як у розвинутих європейських країнах.

  Читати далі >
 • 3 січня 2010

  Світлана Куц: Демократія підтримується не лише громадською активністю, а й громадськими коштами

  Екзит-пол як громадська дія, як вияв складової демократичного суспільства, як практика демократії вартий того, щоб його підтримали саме громадяни.

  Читати далі >
 • 3 січня 2010

  Наталія Лігачова: Обов'язкова процедура при організації демократичних виборів

  – Я вважаю, що дуже важливо, що громадські спостерігачі стежать за таким важливим процесом, як голосування, адже це забезпечує, з одного боку, прозорість, а з іншого – викликає більшу довіру до результатів виборів.

  Читати далі >
 • 3 січня 2010

  Костянтин Квурт: Аби наш з вами голос не був загублений

  – Проведення екзит-полів – це правильна, європейська практика. По суті, вона дозволяє перевіряти політиків, як вони рахують наші з вами голоси.

  Читати далі >
 • 31 грудня 2009

  Андрій Куликов: Екзит-пол – дієвий інструмент контролю за справжнім волевиявленням виборців

  Національний екзит-пол 2010 року може і має стати дієвим інструментом контролю за справжнім волевиявленням виборців. Тому, що уже зараз іде дуже багато розмов про те, що можливо знову доведеться вирішувати долю виборів у суді і для цього будуть потрібні усі дані, які можна зібрати.

  Читати далі >
 • 31 грудня 2009

  Тарас Шевченко: У громадськості довіра до екзит-полу навіть більша, аніж довіра до результатів ЦВК

  Для України екзит-пол дуже важлива річ, насамперед у сенсі контролю за тим, як відбуваються вибори, як рахуються голоси. На мою думку, сьогодні довіра до екзит-полу, що його здійснює Фонд «Демократичні ініціативи» разом із партнерами, є навіть більшою, аніж до результатів, які надає ЦВК.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   2   3   4   5   6   Наступна сторінка   Кінець