Головна сторінка  >  Публікації  >  Коментарі  

Коментарі

 • 13 січня 2010

  Діана Дуцик: Екзит-пол – критерій рівня демократії

  Ми знаємо, що в 2004 році завдяки екзит-полу ми отримали реальні, а не сфальсифіковані результати виборів і могли бачити реальну картину, хто переміг. Я вважаю, що дуже важливо провести сьогодні такий екзит-пол. До нього мають долучитися якнайбільше активних громадян, усі, хто вважає, що Україна повинна бути демократичною державою.

  Читати далі >
 • 13 січня 2010

  Ольга Айвазовська: Екзит-пол легітимізує результати народного волевиявлення

  Екзит-пол – це одна з точок контролю, яка, безперечно, потрібна для того, щоб надати якісну оцінку виборчому процесу і таким чином легітимізувати результат волевиявлення. Тому що, коли екзит-пол та інші паралельні підрахунки голосів дають різні цифри, це викликає занепокоєння у суспільстві.

  Читати далі >
 • 13 січня 2010

  Олексій Малиновський: Екзит-пол – вагомий елемент громадянського суспільства

  Підтримка екзит-полу – це, перш за все, справа суспільства. Якщо екзит-пол проводиться за всіма відповідними технологіями та стандартами, тоді він по праву стає одним із головних підтверджень демократичного голосування.

  Читати далі >
 • 13 січня 2010

  Вахтанг Кіпіані: Ці соціологи викликають повагу

  Чесні вибори – це коли громадяни знають максимум потрібного для усвідомленого вибору, а потім ідуть і голосують. Молодь сидить в інтернеті й каже, що всі вони такі-сякі. Ні, йдіть і голосуйте. Тоді матимете право сказати: ми зробили все, що могли.

  Читати далі >
 • 11 січня 2010

  Ганна Герман: Навіть два гроші можуть допомогти, аби дзвін демократії задзвонив

  Коли я довідалася про громадську кампанію на збір коштів для Національного екзит-полу, то вирішила підтримати цю акцію. І хоч, на жаль, я не можу надати дуже великої підтримки, але все, що у моїх силах, якусь частинку, я надам – нехай це навіть будуть ті два гроші як у притчі про бідну вдову.

  Читати далі >
 • 7 січня 2010

  Іван Малкович: Екзит-пол – це термометр, який відображає настрої виборців

  Екзит-поли прийшли тільки тоді, коли повіяло певними демократичними змінами у нашій державі, зрозуміло, що у кожній державі це є таким термометром, який відображає настрої виборців, і я сподіваюся, що саме цей термометр буде справним і викликатиме довіру.

  Читати далі >
 • 5 січня 2010

  Дмитро Понамарчук: Зробимо маленький внесок у велике майбутнє

  - Я підтримав Національний екзит-пол’2010 тому, що й сам безпосередньо причетний до перших екзит-полів в Україні, як і фонд «Демократичні ініціативи», який стояв біля джерел їхнього створення та проведення. На мій погляд, якщо ми хочемо більше знати про наше майбутнє, треба зробити маленький внесок сьогодні.

  Читати далі >
 • 5 січня 2010

  Євген Бистрицький: Екзит-пол буде проведено прозоро

  - Можуть бути певні звинувачення від певних кандидатів, що екзит-пол проводиться непрозоро, але ми намагаємось створити такі умови, щоб можливість таких звинувачень була зведена до нуля. Ми переконані й віримо в те, що цього року екзит-пол буде таким же прозорим, валідним та репрезентативним, як і у минулі роки, - таку думку ІМК висловив виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький

  Читати далі >
 • 5 січня 2010

  Володимир Паніотто: Я проти заборони оприлюднювати дані соцдосліджень за два тижні до виборів

  - Я виступаю проти заборони друкування даних соціологічних досліджень за два тижні до виборів", - про це ІМК сказав генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології, професор Національного університету "Києво-Могилянська академія" Володимир Паніотто.

  Читати далі >
 • 5 січня 2010

  Ілько Кучерів: Проведення екзит-полу – це іміджевий для України проект

  - Ми вважаємо, що цей проект до певної міри є іміджевим для України. Це вже українська традиція, що ми проводимо такі екзит-поли, і це зразок демократичного розвитку України, підтвердження того, що у нас в країні є демократія, де такі опитування стають аргументом політичних дебатів. Це досвід, який ми зможемо розповсюдити на інші країни з перехідною демократією", - таку думку ІМК висловив директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець