Головна сторінка  >  Публікації  >  Коментарі  

Коментарі

 • 17 січня 2010

  Ярослав Ажнюк: Від хакерських атак не постраждає жодна інформація і не постраждає сам екзит-пол

  Ярослав Ажнюк пояснив, що хакерські атаки потребують чималих коштів, які вимірюються в тисячах десятків доларів. Директор інтернет-агенції Social Media порадив усім, хто намагається зірвати оприлюднення результатів в інтернет-просторі, навпаки, переказати ці кошти на наступний тур опитування на виході з виборчих дільниць.

  Читати далі >
 • 17 січня 2010

  Яцек Кухарчек: Охочі відповіді українців інтерв’юерам свідчать, що результати екзит-полу будуть дуже точними

  "Я бачу, що люди, які вже проголосували, дуже охоче діляться інформацією про те, за кого вони голосували, з інтерв'юерами екзит-полу. Це означає, що наші результати будуть дуже точними", - таку думку ІМК висловив спостерігач за проведенням Національного екзит-полу 2010 від Польщі, директор Інституту громадських справ Яцек Кухарчек.

  Читати далі >
 • 17 січня 2010

  Олексій Левінсон: Екзит-поли в Україні - дуже важлива складова виборчого процесу

  "Екзит-поли в Україні - дуже важлива складова виборчого процесу і дуже важлива складова демократичного процесу. Ми бажаємо успіху українським виборцям, сподіваємось, що екзит-поли допоможуть тому, щоб вибори відбулися чесно і без фальсифікацій", - таку думку ІМК висловив спостерігач за проведенням Національного екзит-полу 2010 від Росії, представник Аналітичного центру Ю.Левади Олексій Левінсон.

  Читати далі >
 • 15 січня 2010

  Віталій Довгич: Громадяни України самі повинні фінансувати соціальні проекти, в тому числі екзит-пол

  – Ідея національного екзит-полу - 2010 - зібрати кошти з організацій, штабів кандидатів, які конкурують між собою, з рядових громадян - безпрецедентна для всієї посттоталітарної Європи.

  Читати далі >
 • 15 січня 2010

  Степан Бандера: Національний екзит-пол стає ще й народним

  - Наскільки мені відомо, цього року проводиться шість екзит-полів. Серед них найавторитетнішим є Національний екзит-пол. Він найбільш сталий, має довгу історію, починаючи з 1998 року. До його консорціуму входять провідні соціологічні компанії, які сертифіковані та акредитовані міжнародною соціологічною спільнотою. Тому його результати матимуть найбільше значення для суспільства та найвищий рівень довіри.

  Читати далі >
 • 15 січня 2010

  Тест на зрілість суспільства

  Сказати, що в Україні вибори проводяться цивілізовано та по-європейськи – було б певним перебільшенням. Але, як казав незабутній Михайло Сергійович Горбачов, «процес пішов». Демократична анархія наших виборів закінчується у день волевиявлення, коли, власне, штаби й намагаються реалізувати свої напрацювання із впливу на процес голосування.

  Читати далі >
 • 14 січня 2010

  Михайло Бродський: Я завжди борюся проти фальсифікацій

  - Громадяни мають право на об’єктивну, невикривлену інформацію, на правду. Суспільство зацікавлене у підтримці організацій, що контролюватимуть підрахунок їхніх голосів, щоб ніхто не мав можливості підтасувати результати, вкрасти голоси, якими громадяни можуть формувати владу, обирати Президента терміном на п’ять років.

  Читати далі >
 • 14 січня 2010

  Сергій Тігіпко: Дуже важливо провести справедливий екзит-пол

  Дуже важливо провести справедливий екзит-пол, і практично всі попередні роки він давав достатньо гарний результат, який звертав уваги на ті проблеми, які виникають в тому чи іншому регіоні. Таку думку ІМК висловив кандидат в президенти Сергій Тігіпко, коментуючи своє ставлення до проведення Національного екзит-полу під час президентських виборів.– С.Тігіпко

  Читати далі >
 • 14 січня 2010

  Сергій Одарич: Без екзит-полу неможливо бути переконаним, що підрахунок голосів відбувся чесно

  На жаль, під час різних політичних кампаній чимало соціологічних служб не змогли втриматися від спокуси попрацювати на когось із кандидатів і трішки відійти від принципів наукової об'єктивності та чесності. Це вдалося в Україні, я переконаний, лише одній структурі - фонду «Демократичні ініціативи» і сподіваюся, що ще багато років у майбутньому фонд буде займати таку ж позицію

  Читати далі >
 • 14 січня 2010

  Михайло Міщенко: Ми плануємо, що похибка в опитуванні Національного екзит-полу не перевищуватиме 2,5%

  Внаслідок того, що коштів в нас не дуже багато, Національний екзит-пол 2010 року проводитиме опитування на 240 дільницях, тобто, це менше, ніж під час попередніх екзит-полів. Внаслідок цього і похибка в опитуваннях буде дещо вищою. Про це ІМК повідомив заступник директора соціологічної служби Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова Михайло Міщенко.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець