Головна сторінка  >  Публікації  >  Коментарі  

Коментарі

 • 14 липня 2011

  Ірина Бекешкіна: Рівень довіри до прокуратури і судів за рік упав більш як на 15%

  Рівень довіри наших громадян до прокуратури і судів за минулий рік упав більш як на 15%. Такі дані моніторингу Інституту соціології НАН України оприлюднила під час прес-конференції «Справа Юлії Тимошенко: оцінки і наслідки» директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 6 червня 2011

  Ефективно впливати на владу можна з шилом і похвалою

  Cьогодні проглядають нові тенденції, які характеризують громадянське суспільство порівняно з, скажімо, 2005 роком. І хоч нині перед громадським сектором так само стоять питання інституційної спроможності, певного фаху, ресурсів, проте, чимало з найрізноманітніших «громадських» ініціатив має доволі опосередковане відношення до громадянського суспільства.

  Читати далі >
 • 29 березня 2011

  Адвокат Мирослави Гонгадзе вимагає розслідувати дії Кучми у 2000-2004 рр.

  Представник потерпілої Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко просить Генпрокуратуру розслідувати можливе перешкоджання колишнім президентом (1994-2005) Леонідом Кучмою та іншими вищими посадовими особами в період з 2000 по 2004 роки розслідуванню справи про вбивство журналіста. Про це вона заявила на прес-конференції, організованій Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, під час якої було презентовано результати експертного опитування «Справа проти Кучми: версії експертів».

  Читати далі >
 • 8 березня 2010

  Ірина БЕКЕШКІНА: Соціологічне забезпечення на цій виборчій кампанії було достатньо бідним

  Закінчились чергові виборчі перегони і соціологи підбивають підсумки. Про характер останніх виборів Президента і роль у них соціології під час прес-конференції, що відбулася в Укрінформі, розповіла науковий керівник Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 7 лютого 2010

  Олексій Левінсон: Політична атмосфера навколо екзит-полу жорсткіша, ніж у першому турі

  Факти опору роботі Національного екзит-полу свідчать про напруженість політичної атмосфери в другому турі виборів. Про це під час прес-конференції в ІМК сказав спостерігач за проведенням Національного екзит-полу'2010 від Росії, представник Аналітичного центру Ю.Левади Олексій Левінсон.

  Читати далі >
 • 7 лютого 2010

  Й.Конечна-Саламатін: Робота екзит-полу проходить дуже добре

  Працівники Національного екзит-полу на дільницях м.Київ ретельно стежать за дотриманням методології. Про це під час прес-конференції в ІМК сказала Йоанна Конечна-Саламатін, представник Інституту громадських справ, м.Варшава.

  Читати далі >
 • 7 лютого 2010

  Ілько Кучерів: Україна стає столицею екзит-полів

  В Україні у другому турі президентських виборів проводиться сім екзит-полів. За два тури виборів їхня кількість становить тринадцять. Очевидно, що Україна встановить світовий рекорд за кількістю проведених екзит-полів. Відповідно до цього, я вважаю, що ми маємо зафіксувати цей факт у Книзі Рекордів Гінеса.

  Читати далі >
 • 19 січня 2010

  Підсумки різних післявиборчих опитувань відрізняються через похибку методики

  Перше коло виборів Президента України і голосування пройшло нормально, а на виборців не чинилося жодного тиску. Таку думку висловив Андрій Биченко, директор соціологічної служби Центру Разумкова, — повідомляє інтернет-видання «Ура-информ». Коментуючи питання, чому дані різних післявиборчих опитувань розрізняються, пан Биченко відзначив, що існують похибки, без яких дослідження неможливі.

  Читати далі >
 • 18 січня 2010

  Екзит-пол, що дав Тимошенко найбільше відсотків, міг бути точнішим

  Організатори Національного екзит-полу пояснюють розбіжності результатів із іншими екзит-полами меншою кількістю опитаних виборців.

  Читати далі >
 • 17 січня 2010

  Катерина Козеренко: Результати “Національного екзит-полу' 2010” можуть змінитися, але не суттєво

  Таку думку висловила експерт Аналітичного центру Юрія Левади, яка приїхала в Україну як аудитор-спостерігач. “Різниця у перших результатах може пояснюватися тим, що різні фірми у різний час закінчили опитування на дільницях. “Національний езит-пол' 2010” оприлюднив дані, оброблені на 18.00, а виборчі дільниці працюють до 20.00. Дані “Національного езит-полу' 2010”, які будуть оприлюднені о 23.00, трохи відрізнятимуться від попередніх”, - зауважила вона.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець