Тарас Шевченко: У громадськості довіра до екзит-полу навіть більша, аніж довіра до результатів ЦВК

31 грудня 2009

ТАРАС ШЕВЧЕНКО, директор Інституту медіа – права, голова Наглядової ради «Національного екзит- полу ’2010»


– Для України екзит-пол дуже важлива річ, насамперед у сенсі контролю за тим, як відбуваються вибори, як рахуються голоси.
На мою думку, сьогодні довіра до екзит-полу, що його здійснює Фонд «Демократичні ініціативи» разом із партнерами, є навіть більшою, аніж до результатів, які надає ЦВК. Яскравою демонстрацією є попередня кампанія з виборів президента п’ять років тому, коли результати екзит-полу стали однією з підстав для людей збиратися на Майдані і вимагати правди, а потім Верховний суд ухвалив рішення про те, що другий тур виборів необхідно провести повторно. Тобто люди набагато швидше, аніж рахують виборчі комісії, дізнаються про те, якими будуть результати, а згодом так само швидко орієнтуються і порівнюють те, що оголошено офіційно, з тим, що було сказано на прес-конференції, коли оголошувалися результати екзит-полу.
Саме тому, я вважаю, що цей проект є дуже важливим для України, саме тому я його особисто підтримую, долучився до команди Наглядової ради і намагаюся усіма силами, думками та ідеями допомогти у проведенні екзит-полу.
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору