Євген Бистрицький: Екзит-пол буде проведено прозоро

5 січня 2010

Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження», член Наглядової ради "Національного екзит-полу ’ 2010":

"Можуть бути певні звинувачення від певних кандидатів, що екзит-пол проводиться непрозоро, але ми намагаємось створити такі умови, щоб можливість таких звинувачень була зведена до нуля. Ми переконані й віримо в те, що цього року екзит-пол буде таким же прозорим, валідним та репрезентативним, як і у минулі роки", - таку думку ІМК висловив виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький.

"Кожного разу ми входили в консорціум різних донорів, щоб не було формального конфлікту інтересів, щоб ніхто не міг сказати, що екзит-пол відбиває погляди того донора, який його фінансує. Ми вважаємо за потрібне і цього разу підтримати екзит-пол не самостійно, а в консорціумі з іншими донорами. Створення консорціуму тих, хто фінансує екзит-пол, а з іншого боку - консорціуму організацій, які проводять соціологічне опитування під час екзит-полу, надзвичайно важливе тому, що тоді відбувається баланс сил і можливості звинувачення зводяться майже до нуля", - підкреслив він.

 

Джерело: ІМК
Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору