Віктор Лисицький: Бізнесмени зацікавлені в стабільності, а екзит-пол це інструмент стабільності

3 січня 2010

Віктор Лисицький, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, член Наглядової ради «Національного екзит-полу ’ 2010»

– Дуже важливо, що «Демініціативи» започаткували акцію саме громадської підтримки екзит-полу, бо саме громадськість має будувати демократію у себе вдома і забезпечити успішне майбутнє своєї країни. І саме через демократичні вибори можна прийти до такого рівня життя, як у розвинутих європейських країнах.

Мені здається, наші громадяни не можуть не підтримати цю ідею, яку презентують «Демініціативи». Я особисто зацікавлений у тому, аби її підтримали підприємці і готовий допомогти їм зрозуміти, що екзит-пол це інструмент демократії, це не тільки спосіб контролю за чесністю підрахування голосів, але і підтвердження того, що Україна є демократичною державою, що важливо як для громадян України, так і для міжнародного співтовариства.
Ті бізнесмені, які зацікавлені, щоб Україна була процвітаючою, європейською, визнаною в світі державою, підтримають цей екзит-пол, тому що розуміють, що це підтримка майбутнього України і інтеграції її в європейські і світові структури. Адже, зрозуміло, що там, де Україна буде мати добру репутацію надійної демократичної держави, там краще піде бізнес, що буде добре як для блага бізнесменів, так і пересічних українських громадян.

Бізнесмени зацікавлені в стабільності, а екзит-пол це інструмент стабільності, це, якщо хочете, путівка у майбутнє. Якщо вдасться започаткувати громадську підтримку екзит-полу, то це стане дуже важливим громадянським рухом, у якому об’єднаються всі, хто зацікавлений в успішному майбутньому України. Це буде солідна підтримка демократії і для нас, і для наших нащадків.
Мене запросили взяти участь у Наглядовій раді і я прийняв це запрошення з великою вдячністю. І хоч я не професійний соціолог, але, мені здається, що Фонд «Демократичні ініціативи», можливо, одна з найоб’єктивніших установ такого класу. Практично всі оцінки, що вони робили, підтверджувалися.

 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору