Дмитро Понамарчук: Зробимо маленький внесок у велике майбутнє

5 січня 2010

Дмитро Понамарчук, журналіст:

- Я підтримав Національний екзит-пол’2010 тому, що й сам безпосередньо причетний до перших екзит-полів в Україні, як і фонд «Демократичні ініціативи», який стояв біля джерел їхнього створення та проведення. На мій погляд, якщо ми хочемо більше знати про наше майбутнє, треба зробити маленький внесок сьогодні.
Екзит-пол першим повідомляє суспільству про результати виборів, першим оголошує дані, які згодом вплинуть на майбутнє країни. Це альтернативний, народний підрахунок голосів. Для того, аби суспільство не завмирало на декілька тижнів в очікуванні офіційного підрахунку голосів, як то було у 1998 році, екзит-пол створює умови для оперативного підбиття підсумків голосування і повідомляє правдиві результати у рекордно короткі строки.
Що ж до позицій кандидатів на пост Президента стосовно Національного екзит-полу’2010, то, на жаль, зараз на пальцях однієї руки можна перерахувати претендентів, які знають про ідею цього опитування. В успіху екзит-полу зацікавлені здебільшого фаворити президентської кампанії. Ті ж кандидати, які усвідомлюють, що не покажуть хороших результатів у першому турі виборів, не хочуть підтримувати проведення екзит-полу.
Переконаний: суспільство має активно підтримувати проведення незалежного екзит-полу.
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору