Книжки

 • 12 вересня 2010

  Національний екзит-пол’2010: вибори Президента України

  Книжка містить результати опитування виборців на виході з виборчих дільниць під час двох турів виборів Президента України — 17 січня та 7 лютого 2010 року.

  Читати далі >
 • 20 лютого 2008

  Національний екзит-пол: позачергові парламентські вибори’2007

  Книжка містить результати опитування виборців на виході з виборчих дільниць під час позачергових парламентських виборів 30 вересня 2007 року.

  Читати далі >
 • 27 червня 2007

  Шлях Словаччини до НАТО

  Фонд “Демократичні ініціативи” презентує книгу за матеріалами інформаційної кампанії зі вступу Словаччини до НАТО. Видання “Шлях Словаччини до НАТО” підготовлено відомою неурядовою організацією – Інститутом з громадських питань (IVO, Братислава, Словаччина), одним із найавторитетніших словацьких аналітичних центрів. Він знаний своїми аналітичними дослідженнями та публікаціями, участю у сучасних європейських дебатах. IVO брав активну участь у словацькій інформаційній кампанії щодо НАТО.

  Читати далі >
 • 21 жовтня 2006

  Національний екзит-пол: парламентські вибори-2006

  Книжка містить результати опитування виборців на виході з виборчих дільниць під час парламентських виборів 2006 року. Вона розрахована на журналістів, політиків, політологів, соціологів — усіх тих, хто займається проблемами дослідження та проведення виборів як одного з головних механізмів демократичної системи.

  Читати далі >
 • 5 червня 2006

  Місце України в НАТО. Матеріали опитування експертів

  Книжка містить матеріали опитування експертів, яке було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» восени 2005 року. Загалом було опитано 69 експертів, якікомпетентні у питаннях, що стосуються зовнішньої та внутрішньої політики, безпеки та масових комунікацій. Мета опитування — зробити аргументований внесок у публічні дискусії щодо реалізації національних інтересів України, пошуку оптимальних шляхів її розвитку. Книга стане у нагоді політикам, політологам, журналістам, військовикам, представникам неурядових організацій, які займаються питаннями євроатлантичної інтеграції України.

  Читати далі >
 • 27 вересня 2005

  Національний екзит-пол’2004

  Книжка містить результати опитувань виборців на виборчих дільницях під час першого, другого та переголосування другого туру президентських виборів 2004 року. Вона розрахована на журналістів, політиків, політологів, соціологів — усіх тих, хто займається проблемами дослідження та проведення виборів як головного механізму демократичної системи.

  Читати далі >
 • 16 вересня 2005

  Посібник для жуpнaлiстiв i полiтикiв: Опитувaння гpомaдської думки

  Фонд «Демократичні ініціативи» публікує посібник для журналістів і політиків з використанням низки методичних матеріалів українських та американських соціологів. На нашу думку, цей посібник допоможе заповнити прогалину у підготовці кваліфікованих користувачів результатами опитувань населення.

  Читати далі >
 • 25 липня 2005

  Н. Паніна. Українське суспільство 1994-2005 - соціологічний моніторинг

  У книжці подано результати національних щорічних моніторингових опитувань, проведених у 1994-2005 роках. За результатами опитувань відстежено зміни соціальних показників, що відображають сучасний стан українського суспільства у різних сферах життя.

  Читати далі >
 • 12 листопада 2004

  Українське суспільство 1994–2004: Соціологічний моніторинг

  У цій публікації подано порівняльні дані одинадцяти загальноукраїнських опитувань 1994–2004 років. Ці опитування є частиною реалізації широкомасштабного проекту “Українське суспільство на межі XXI століття”, що його виконує Інститут соціології НАН України за участі Фонду “Демократичні ініціативи” та фірми “Соціс”.

  Читати далі >
 • 1 жовтня 2002

  Загальнонаціональні опитування exit-poll:

  Парламентські вибори - 1998 Президентські вибори - 1999 Парламентські вибори - 2002

  Читати далі >