Головна сторінка  >  Прес-релізи 

Прес-релізи

 • 9 липня 2010

  ЗНО: позитиви, негативи та шляхи вдосконалення

  Результати експертного опитування, проведеного у період з 10 по 24 червня 2010 року Фондом „Демократичні ініціативи” в рамках проекту «Кампанія з підтримки системи зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в Україні і рекомендації щодо його поліпшення». Мета опитування - дати експертну оцінку системі вступу до вищих навчальних закладів за результатами зовнішнього тестування.

  Читати далі >
 • 24 червня 2010

  Громадська думка молоді України, Азербайджану та Росії

  Результати порівняльного соціологічного дослідження

  Читати далі >
 • 18 червня 2010

  100 днів нової влади

  Українці переважно позитивно оцінюють перші сто днів діяльності нової влади. Діяльність Президента Віктора Януковича повністю і переважно позитивно оцінили 54% населення, повністю та переважно негативно – 24%, діяльність прем’єр-міністра Миколи Азарова повністю і переважно позитивно оцінили 49%, повністю та переважно негативно – 29%, Голови Верховної Ради Володимира Литвина – відповідно, 39% позивних оцінок і 34% негативних.

  Читати далі >
 • 2 червня 2010

  Прес-реліз - «100 днів Президента Віктора Януковича»

  Фонд «Демократичні ініціативи» 24-31 травня 2010 року провів експертне опитування «Сто днів Президента Януковича». Усього було отримано 19 відповідей. Метою опитування було з’ясувати думку експертного середовища стосовно перших кроків діяльності новообраного Президента. За критерії оцінок була взята Стаття 1 Конституції України, де Україна визначається як «суверенна, незалежна, демократична, соціальна правова держава». Наскільки перші дії Президента наближають Україну до цього статусу?

  Читати далі >
 • 23 квітня 2010

  УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ БАРОМЕТР  Читати далі >
 • 23 квітня 2010

  УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ БАРОМЕТР  Читати далі >
 • 23 квітня 2010

  Експертні оцінки дотримання прав людини в Україні

  Український демократичний барометр: Захист та дотримання прав людини

  Читати далі >
 • 23 квітня 2010

  Права людини в Україні: хронічні хвороби і нові виклики

  Громадська думка і експертний аналіз про дотримання в Україні прав і свобод громадян

  Читати далі >
 • 16 квітня 2010

  «Від медіа-2009 до медіа-2010: хронічні хвороби і нові епідемії»

  Під час "круглого столу" на тему "Від медіа-2009 до медіа-2010: хронічні хвороби і нові епідемії", який відбувся в п'ятницю, у приміщенні Укрінформу, були презентовані узагальнені результати експертного аналізу "МЕДІА-2009". Протягом 2009 року профільні фахівці здійснювали моніторинг стану медіа в рамках проекту "Український демократичний барометр". Також, під час дискусії були обговорені проблеми сучасного інформаційного простору. Просимо ознайомитися із експертними оцінками.

  Читати далі >
 • 7 квітня 2010

  Результати загальнонаціонального опитування на тему: «Як ставиться населення до вступу до вузів за результатами зовнішнього оцінювання?»

  Основними позитивами зовнішнього тестування населення України вважає те: - що зовнішнє тестування ставить усіх у рівні умови (згодні з цим 50%, не згодні 25%); - зовнішнє тестування дало змогу обдарованим дітям вступати до будь-якого вузу, навіть найпрестижнішого (згодні з цим 48%, не згодні 25%); - зовнішнє тестування зменшило рівень корупції при вступі до вузів (згодні з цим 43%, не згодні 28%); - впровадження зовнішнього тестування стало кроком до справедливості у державі (згодні з цим 40%, не згодні 27%).

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   3   4   5   6   7   Наступна сторінка   Кінець