Головна сторінка  >  Прес-релізи 

Прес-релізи

 • 23 листопада 2010

  «САМІТ УКРАЇНА-ЄС: ОЧІКУВАННЯ ТА НАСЛІДКИ»

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 9-16 листопада 2010 року провів експертне опитування «Україна напередодні Лісабонського саміту НАТО та саміту Україна-ЄС: прогнози експертів». Метою опитування було з’ясувати думку експертів щодо перспектив пожвавлення європейської інтеграції України за результатами саміту Україна-ЄС 22 листопада 2010 року.

  Читати далі >
 • 18 листопада 2010

  Україна напередодні Лісабонського саміту НАТО: очікування експертів

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 9 – 16 листопада 2010 року провів експертне опитування «Україна напередодні Лісабонського саміту НАТО та саміту Україна-ЄС: очікування експертів». Метою опитування було з’ясувати думки експертів щодо можливих змін у Стратегічній концепції НАТО і ролі України в ній. Всього було опитано 36 експертів.

  Читати далі >
 • 8 листопада 2010

  «Місцеві вибори 2010: оцінки, проблеми, наслідки»

  результати експертного опитування

  Читати далі >
 • 22 жовтня 2010

  Жінки і чоловіки повинні мати рівні квоти у партійних списках

  Українські виборці прагнуть більшого залучення жінок у політику і владу, і досягнути цього можна, якщо жінкам не заважатимуть чоловіки і побутові клопоти. Такі висновки можна зробити із загальнонаціонального опитування, проведеного Українським жіночим фондом спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва напередодні виборів до місцевих органів влади.

  Читати далі >
 • 20 жовтня 2010

  Місцеві вибори-2010 - результати загальнонаціонального опитування населення України

  Опитуавння було проведене ГО «ОПОРА» та Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (із залученням мережі фірми «Ukrainian Sociology Service» з 3 по 15 жовтня 2010 року. Усього було опитано 2011 респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за такими показниками, як стать, вік, рівень освіти, тип і регіон проживання. Похибка вибірки не перевищує 2.1%.

  Читати далі >
 • 4 жовтня 2010

  20-річчя Студентської революції на граніті: чи готова сьогоднішня молодь до акцій протесту?

  Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва 23–27 вересня 2010 року провів експертне опитування «20-річчя Студентської революції на граніті: чи готова сьогоднішня молодь до акцій протесту?». Були опитані представники низки українських молодіжних організацій. Метою опитування було з’ясувати обізнаність молоді про події 1990 року, відомі як революція на граніті, відзначити ступінь готовності молоді до вияву протесту, дізнатися причини таких настроїв. Всього було опитано 38 респондентів.

  Читати далі >
 • 16 вересня 2010

  10 років після смерті Георгія Гонгадзе: чи виборола Україна свободу слова?

  Майже усі журналісти, які взяли участь в експертному опитуванні Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, вважають, що події, пов’язані із загибеллю журналіста Георгія Гонгадзе, вплинули на подальшу ситуацію зі станом свободи слова в Україні, привернули увагу світової громадськості до ситуації із свободою слова в Україні.

  Читати далі >
 • 13 вересня 2010

  Місцеві вибори-2010: новації, особливості, небезпеки

  Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва 7–9 вересня 2010 року провів експертне опитування «Місцеві вибори-2010: новації, особливості, небезпеки». Метою опитування було з’ясувати думку експертного середовища стосовно можливих особливостей перебігу місцевих виборів, законодавчих нововведень та ризиків для демократії. Всього було опитано 22 експерти.

  Читати далі >
 • 6 вересня 2010

  Підсумки вступної кампанії до вищих навчальних закладів за результатами ЗНО – 2010

  Узагальнені результати експертного опитування Експертне опитування було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва з 31 серпня по 5 вересня. Усього було опитано 12 експертів.

  Читати далі >
 • 15 липня 2010

  20-річчя Декларації про державний суверенітет України: чи існує сьогодні загроза державності?

  Фонд «Демократичні ініціативи» провів експертне опитування, присвячене 20-річчю ухвалення Верховною Радою УРСР «Декларації про державний суверенітет». Опитування було проведене з 8 по 14 липня, усього було отримано 31 відповідь.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   2   3   4   5   6   Наступна сторінка   Кінець