Головна сторінка  >  Прес-релізи 

Прес-релізи

 • 17 червня 2011

  Хабарництво у ВНЗ: причини, розповсюдженість, шляхи подолання

  Результати й аналіз загальнонаціонального і експертного опитувань «Корупція у вищих навчальних закладах: як її здолати?», які проводились з метою виявити ставлення студентів вищих навчальних закладів до корупції, а також визначити шляхи запобігання та протидії хабарництву у вишах.

  Читати далі >
 • 31 травня 2011

  Громадянське суспільство в Україні: проблеми і перспективи

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 25 – 30 травня 2011 року провів експертне опитування, головна мета якого – виділити проблеми і перспективи громадянського суспільства в Україні. Усього було опитано 35 лідерів громадських організацій, що входять в об’єднання ГО «Новий громадянин».

  Читати далі >
 • 27 квітня 2011

  Тестування та рівний доступ до якісної вищої освіти: громадська думка про ЗНО, вступ до вишів, проблеми вищої школи

  24 березня - 5 квітня 2011 року Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва за підтримки Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянсу USETI) було проведено загальнонаціональне опитування з метою дослідження громадської думки щодо вступу до вищих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та певних питань якості освіти.

  Читати далі >
 • 20 квітня 2011

  Україно-російські відносини після Харківської угоди

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в період з 13 по 19 квітня 2011 року провів експертне опитування «Річниця Харківських угод: здобутки чи втрати?». Метою опитування було узагальнити думки експертного середовища і представити цілісну картину сучасного стану відносин України та Росії. Усього було опитано 30 експертів.

  Читати далі >
 • 12 квітня 2011

  Навчання у ВНЗ очима студентів

  Загальнонаціональне опитування студентів проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірмою “Ukrainian Sociology Service” з 23 березня по 3 квітня 2011 року. Усього було опитано 1008 студентів за вибіркою, репрезентативною для студентського загалу за розташуванням ВНЗ, формою власності, курсом навчання. Похибка вибірки не перевищує 3.2%. Проект фінансується Освітньою програмою Фонду «Відродження».

  Читати далі >
 • 28 березня 2011

  Справа Леоніда Кучми: причини, наслідки, вплив на суспільство

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 22-25 березня 2011 року провів експертне опитування «Справа проти Кучми: версії експертів». Метою опитування було з’ясувати думку експертного середовища щодо причин та можливих наслідків відкриття кримінальної справи проти Леоніда Кучми. Усього було опитано 55 експертів.

  Читати далі >
 • 23 лютого 2011

  Перший рік Президента Віктора Януковича

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 10-20 лютого 2011 року провів експертне опитування «Перший рік Президента Віктора Януковича». Метою опитування було з’ясувати думку експертного середовища стосовно першого року діяльності Президента Віктора Януковича. Критеріями оцінки слугувала Стаття 1 Конституції України, де Україна визначається як «суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Усього було опитано 51 експерт.

  Читати далі >
 • 9 лютого 2011

  Стан демократичних свобод і демократії в Україні: опитування експертів

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 28 січня – 4 лютого 2011 року провів експертне опитування, головна мета якого –- оцінити стан демократичних свобод і демократії в Україні. Усього було опитано 63 експерти.

  Читати далі >
 • 27 грудня 2010

  ПІДСУМКИ 2010 РОКУ: ОЦІНКИ ЕКСПЕРТІВ

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 15-23 грудня 2010 року провів експертне опитування «Підсумки 2010 року». Метою опитування було з’ясувати думки експертів щодо основних підсумків 2010 року для України та прогнозів на наступний рік. Усього було опитано 45 експертів.

  Читати далі >
 • 13 грудня 2010

  «СПРИЙНЯТТЯ ПОЛЬЩІ І ПОЛЯКІВ В УКРАЇНІ»

  Опитування дає чітке уявлення про сприйняття Польщі і поляків в Україні на сучасному етапі двосторонніх відносин, про роль та місце Польщі в економіці, культурі, зовнішній політиці України. Порівняння результатів опитування 2010 року із результатами опитування 2000 року дає змогу простежити тенденції та зміни у сприйнятті Польщі і поляків українцями. Дослідження сприятиме баченню майбутніх відносин Варшава-Київ, а також допоможе розробити заходи, які б сприяли поліпшенню образу поляків у громадській думці населення України, кращому порозумінню польського та українського народу.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець