Головна сторінка  >  Прес-релізи 

Прес-релізи

 • 1 грудня 2011

  Український випускник: погляд роботодавця

  Результати експертного опитування

  Читати далі >
 • 8 листопада 2011

  Міжнародне експертне опитування стосовно шляхів та методів ведення інформаційно-просвітницької кампанії «Україна-НАТО»

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва провів міжнародне експертне опитування "Досвід України та Грузії в процесі євроатлантичної інтеграції" - в Україні в період з 3 серпня по 7 вересня 2011 року було опитано 51 експерт, у Грузії з 1 по 17 жовтня - 12 експертів.

  Читати далі >
 • 12 жовтня 2011

  Чи зможе громадянське суспільство вплинути на українську політику?

  В Україні лише 5% тих, хто бере участь у діяльності громадських організацій. Водночас 48% населення Україні вважають, що в Україні потрібні громадські організації і 44% населення громадським організаціям довіряють. Знають про існування таких організацій за місцем свого проживання лише 28%.

  Читати далі >
 • 7 жовтня 2011

  Вступ до вищих навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання в оцінках громадської думки

  Порівняння даних двох загальнонаціональних опитувань, проведених у квітні і вересні 2011 року, засвідчує, що в Україні вже сформувалася стабільна громадська думка стосовно підтримки зовнішнього незалежного оцінювання як вирішального критерію для вступу до вищих навчальних закладів.

  Читати далі >
 • 13 вересня 2011

  Закон про доступ до публічної інформації - результати соціологічного дослідження

  Лише незначна частина населення – 13% – хоч колись надсилали запити до органів влади та інших державних організацій про надання якоїсь інформації. І лише трохи більше третини (36.5%) тих, хто надсилав запити, отримали відповіді по суті, майже половина (45.5%) відповіді на свої запити отримали, але то були відписки, а 18% взагалі ніякої відповіді не отримали. Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування громадської думки, проведеного з 10 по 17 серпня 2011 року Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

  Читати далі >
 • 22 серпня 2011

  Україні – 20: досягнення та поразки

  У прес-релізі представлено результати трьох досліджень. Перше – експертне опитування «Україні – 20: досягнення та поразки», проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 4?15 серпня 2011 року. Друге – загальнонаціональне опитування населення України, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва разом з Центром ім. Разумкова 10?17 серпня 2011 р. Для з’ясування динаміки громадської думки наводяться дані інших опитувань, що проводилися Фондом «Демократичні ініціативи» у різні роки. Третє – дослідження «Моніторинг соціальних змін», що його веде Інститут соціології НАН України, починаючи з 1992 року.

  Читати далі >
 • 18 серпня 2011

  Україні – 20. Від державної – до ринкової економіки. Погляд соціолога

  У прес-релізі представлено деякі з результатів багаторічного проекту Інституту соціології НАН України «Моніторинг соціальних змін», який був розпочатий з 1992–1994 рр.

  Читати далі >
 • 3 серпня 2011

  Україні - 20: погляд соціолога

  Інститут соціології НАН України розпочав дослідження громадської думки «Моніторинг соціальних змін» майже одразу з народженням незалежної країни, з 1992–1994 рр. За ці роки було отримано чимало цікавих результатів, які стали предметом розгляду на прес-конференції, організованій Інститутом соціології НАН України та Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.

  Читати далі >
 • 13 липня 2011

  «Справа Юлії Тимошенко: оцінки і наслідки» - оптування експертів

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в період з 6 по 11 липня 2011 року провів експертне опитування «Справа Юлії Тимошенко: оцінки і наслідки». Метою опитування було дізнатися думку експертного середовища щодо причин і можливих наслідків судового процесу над Юлією Тимошенко. Усього було опитано 52 експерти.

  Читати далі >
 • 17 червня 2011

  Корупція у вищих навчальних закладах: як її здолати?

  ? Корупція у вищих навчальних закладах – тісна спайка викладачів і студентів? ? Кому вигідна і кому не вигідна корупція у ВНЗ? ? Чи можливо здолати корупцію у ВНЗ і як саме? З чого починати? І хто почне?

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець