Головна сторінка  >  Прес-релізи 

Прес-релізи

 • 27 січня 2008

  Президентські вибори в Грузії очима українців

  Прес-конференція під такою назвою, організована Фондом “Демократичні ініціативи” 11 січня 2008 року в Укрінформі, зібрала соціологів, народних обранців, представників неурядових організацій і журналістів, з тим, аби дати оцінку позачерговим президентським виборам у Грузії з боку українських спостерігачів, обговорити тему українських екзит-полів у Грузії, а також проблему висвітлення українськими медіа президентських виборів у Грузії.

  Читати далі >
 • 12 січня 2008

  Українські експерти високо оцінили президентські вибори в Грузії

  Про це заявив директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів під час прес-конференції "Президентські вибори в Грузії очами українців". За його словами, про це можуть свідчити дані екзит-полу, організованого Консорціумом у складі Університету імені Іллі Чавчавадзе, Кавказького інституту миру, демократії та розвитку, Грузинського інституту цивільних справ і Грузинського фонду стратегічних міжнародних студій.

  Читати далі >
 • 27 грудня 2007

  Прес-конференція: “Громадська думка населення України – грудень 2007 року”

  24 грудня 2007 р. Українське національне інформаційне агентство — Укрінформ. Організатор прес-конференції — Фонд “Демократичні ініціативи

  Читати далі >
 • 20 грудня 2007

  Лише третина громадян вважає, що в Україні мають бути дві державні мови

  Такі дані отримано під час соціологічного опитування, проведеного з 5 по 18 грудня 2007 року, Фондом „Демократичні ініціативи” та фірмою „Юкрейніан соцілоджі сервіс”.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   6   7   8   9   10   Наступна сторінка   Кінець