Головна сторінка  >  Прес-релізи 

Прес-релізи

 • 17 травня 2012

  Україна напередодні саміту НАТО в Чикаго: що маємо й на що сподіваємось!

  ? Ставлення українців до НАТО та євроатлантичної інтеграції України. Оприлюднення результатів загальнонаціонального опитування. ? Думка експертів – думка населення : спільне та відмінне. ? Саміт НАТО в Чикаго – чого очікувати Україні? ? Зміна громадської думки щодо НАТО- досвід Грузії.

  Читати далі >
 • 14 травня 2012

  Хто і чому боїться ОСББ: результати соціологічного дослідження

  Менше третини населення України (29%) знають про таку частину житлово-комунальної реформи, як створення ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків). Ще 29% «щось про це чули», а 41% про це взагалі нічого не знають.

  Читати далі >
 • 11 квітня 2012

  Вибори-2012: громадська думка населення України

  • Якби вибори відбулися у першій половині квітня 2012 року, до Верховної Ради пройшли б: Партія регіонів – 24.5%, ВО «Батьківщина» – 16.8%, Політична партія «Фронт змін» (А. Яценюк) – 11.9%, Партія «УДАР» Віталія Кличка – 9.0%, Комуністична партія України - 5,6%. Партія «Громадянська позиція» (А. Гриценко) набрала 3.5%, а ВО «Свобода» (О. Тягнибок ) – 3.0%. Не визначилися із вибором 18% опитаних.

  Читати далі >
 • 23 березня 2012

  Оцінка лідерами громадських організацій візової політики країн ЄС та Шенгенської зони

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 15–19 березня 2012 року провів експрес-опитування представників громадських організацій із питань візового режиму. Метою опитування було з’ясувати, як багато українських громадських діячів відвідували країни ЄС та Шенгенської зони останнім часом, та виявити основні проблеми, з якими вони стикалися під час отримання віз. Усього було опитано 61 громадський діяч.

  Читати далі >
 • 20 березня 2012

  УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО: 20 РОКІВ У ДЗЕРКАЛІ СОЦІОЛОГІЇ

  20 березня 2012 року Інститут соціології НАН України провів прес-конференцію для соціологів і журналістів, присвячену підсумкам 20-річного соціологічного моніторингу «Українське суспільство», що його він здійснював, починаючи з першого року незалежності. Цей унікальний науковий проект дає змогу показати динаміку соціальних змін в усіх сферах соціального життя – економічній, політичній, культурній, духовній.

  Читати далі >
 • 20 січня 2012

  Нове покоління на порозі дорослого життя: цінності, життєві плани, вибір професії

  Загальнонаціональне дослідження випускників середньої школи 2012 року було проведеного спільно співробітниками Інституту соціології НАН України та Інститут педагогіки НАПН України у вересні-жовтні 2011 року. Усього було опитано 1134 випускників та 1066 вчителів старших класів.

  Читати далі >
 • 19 січня 2012

  Усі критерії, виділені громадських рухом «Чесно» для оцінки депутатів та кандидатів у депутати, визнані громадською думкою важливими

  Для тих громадян, які збираються брати участь у виборах, але ще не визначилися, за яку партію проголосувати, найбільш істотним серед запропонованих критеріїв є насамперед причетність чи непричетність кандидата до корупційних дій (важливий і дуже важливий для 74%, не дуже важливий і не важливий для 15%).

  Читати далі >
 • 28 грудня 2011

  Підсумки року: що було, що буде?

  Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 12–23 грудня 2011 року провів експертне опитування «Підсумки 2011 року». Метою опитування було з’ясувати думки експертів щодо основних підсумків 2011 року для України та прогнозів на наступний рік. Усього було опитано 61 експерт.

  Читати далі >
 • 15 грудня 2011

  УКРАЇНА ОБИРАЄ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ОСОБЛИВО – МОЛОДЬ

  В Україні сформувалася достатньо стабільна громадська думка, де переважає позитивне ставлення до вступу країни у Європейський Союз. Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та фірмою Ukrainian Sociology Service у грудні 2011 року.

  Читати далі >
 • 9 грудня 2011

  Вибори -2012: як і кого обиратимуть громадяни?

  Результати загальнонаціонального опитування населення України, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та фірмою “Юкрейніан соціолоджі сервіс” 22 листопада – 6 грудня 2011 року.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець