Головна сторінка  >  Ми у ЗМІ  

Ми у ЗМІ

 • 11 січня 2008

  Ілько Кучерів:"Результат Саакашвілі є ознакою демократії"

  Директор Фонду ”Демократичні ініціативи” Ілько Кучерів, 52 роки, каже, що дострокові президентські вибори не призведуть до розколу грузинського суспільства. Він був на них консультантом у проведенні екзит-полу — коли на виході з виборчих дільниць людей опитують, за кого вони голосували, і прогнозують результати виборів ще до їх офіційного оголошення.

  Читати далі >
 • 25 червня 2007

  ИРИНА БЕКЕШКИНА: «НАСТОЯЩАЯ СОЦИОЛОГИЯ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ПРОДАЖНОЙ, ИНАЧЕ ЕЕ НЕ КУПЯТ»

  Социология, как и статистика, знает все. К результатам социсследований прислушиваются и политики, и рядовые люди. Роль социологии особенно возрастает в период подготовки и проведения избирательных кампаний, когда ее используют как инструмент, чтобы узнать или скрыть правду. О том, чего же нам всем ждать от нее в ближайшее время, беседуем с одним из ведущих отечественных социологов и руководителей Фонда «Демократические инициативы» Ириной Бекешкиной.

  Читати далі >
 • 25 січня 2007

  Кучерів: Шлях до ЄС лежить через НАТО

  Не один місяць в українському політикумі тривають суперечки щодо вступу України в ЄС та НАТО. Директор українського фонду “Демократичні ініціативи” Ілько Кучерів давно досліджує питання відносин Україна – НАТО. У розмові з Андрієм Годованцем своїми думками з цього приводу пан Ілько поділився детальніше.

  Читати далі >
 • 28 серпня 2004

  "В штабі Януковича з підозрою ставляться до "екзит пол", бо є багато охочих лякати грузинським сценарієм - Ілько Кучерів "

  Інтерв`ю з директором Фонду "Демократичні ініціативи" Ільком Кучерівим присвячено першому в історії України опитуванню громадян у день виборів Президента, яке здійснюватиметься п`ятьма українськими соціологічними компаніями.

  Читати далі >
 • 7 травня 2004

  Українська правда: Ілько Кучерів: "Громадяни не вірять в те, що вибори будуть проводитися чесно і справедливо"  Читати далі >
 • 8 грудня 2003

  Украинец Илько Кучерив лично вступает в НАТО

  Гражданин Украины Илько Кучерив подал заявку на самостоятельное вступление в НАТО. Официальную бумагу принял генеральный секретарь альянса Джордж Робертсон. Идею Кучерива изучает английская принцесса Анна. Украина, целиком не попадающая в НАТО, продвигается в него по частям.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   5   6   7   8   9   Наступна сторінка   Кінець