Головна сторінка  >  Ми у ЗМІ  

Ми у ЗМІ

 • 30 жовтня 2010

  Єдиний екзит-пол на виборах 31 жовтня замовив «ЄЦ»

  Екзит-пол, замовлений партією Віктора Балоги, стане одним-єдиним на цих виборах. Як стало відомо напередодні, національний екзит-пол, що його планував провести фонд «Демократичні ініціативи» в чотирьох містах України, скасовано через брак фінансування. Свої думки про ситуацію з цьогорічними екзит-полами висловила в розмові з Голосом Америки директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 21 жовтня 2010

  Кожен п’ятий українець готовий продати свій голос

  Більше ніж 1/5 населення України готові продати свій голос на місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Громадянською мережею ОПОРА і фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва 3-15 жовтня.

  Читати далі >
 • 4 жовтня 2010

  Революція на граніті: незроблені уроки

  Українське студентство не дозріло для масового руху опору. На цьому сходяться українські соціологи, політики і студентська молодь. Такою ж була думка учасників прес-конференції «20-річчя студентської «революції на граніті»: чи готова сьогоднішня молодь до акцій протесту?», організованої Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

  Читати далі >
 • 6 серпня 2010

  Українська правда: Як Тігіпко за мільйон доларів хотів купити соціологію на користь Януковича

  Історія фальсифікації президентських виборів-2004 через шість років, у 2010-му отримала несподіване відлуння. У останньому числі журналу "Євроатлантика" - науковому виданні Інституту євроатлантичної інтеграції - вийшла стаття пам'яті Ілька Кучеріва - директора фонду "Демократичні ініціативи", який помер цього року. Автор одного коментарів - Дмитро Понамарчук, колишній прес-секретар лідера Народного руху В'ячеслава Чорновола.

  Читати далі >
 • 4 серпня 2010

  "День": Iнтернет став основою дозвілля

  Соціологічні дослідження доводять, що через поширення Інтернету кіно, театр, бари та дискотеки, перегляд спортивних змагань, робота в саду чи просто слухання радіо — для української молоді поступово стає неактуальним та немодним. Книги, газети та журнали читає всього п’ята частина молоді, натомість популярність Інтернету виросла за шість років з 2% до майже 30%. Які причини таких змін та які соціальні наслідки вони можуть викликати, «День» запитав директора фонду «Демократичні ініціативи» ім.Ілька Кучеріва, кандидата філософських наук Ірину БЕКЕШКІНУ.

  Читати далі >
 • 31 липня 2010

  «Україна буде в ЄС і НАТО!»: до 55-річчя засновника Фонду «Демократичні ініціативи» Ілька Кучерів

  Україна у родині європейських народів, член Євросоюзу і НАТО: саме таку Україну мріяв побачити науковець і публіцист Ілько Кучерів. І не просто мріяв, а робив усе від нього залежне, щоб ця мрія здійснилась: заснував просвітницько-аналітичний Фонд «Демократичні ініціативи», який ставить за мету розбудову модерної європейської Української держави. Розробив нову стратегію Фонду для поширення об’єктивної інформації про ЄС і НАТО. Але реалізувати цю стратегію не встиг – Ілько пішов з життя весною цього року. Нині йому виповнилось би 55 років; пам’яті товариша його колеги присвятили нові аналітичні дослідження Фонду, оприлюднені у спеціальному випуску часопису «ЄвроАтлантика».

  Читати далі >
 • 6 липня 2010

  Соціологи: Більшість української молоді – потенційні трудові мігранти

  Українська молодь хоче поїхати за кордон переважно з метою заробітку, на відміну від росіян та азербайджанців, які розглядають закордонні поїздки, як можливість отримати культурний досвід чи здобути освіту. Такими є результати порівняльного аналізу молоді трьох країн, яке в Україні проводили соціологи з Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

  Читати далі >
 • 16 квітня 2010

  У майбутньому парламенті грандам доведеться потіснитися, Ірина Бекешкіна, Ілько Кучерів, для УП

  Партію регіонів підтримують 42,8% виборців, Блок Юлії Тимошенко – 15,7%, Компартію – 3,5%, Блок "Наша Україна – Народна Самооборона" – 2,5%, Блок Литвина – 1,8%. Перефразовуючи відомий заклик, ми хочемо сказати: "Країні потрібен євроремонт!".

  Читати далі >
 • 3 березня 2010

  Радіо Свобода: Після правління Ющенка українці все ще хочуть до Європи, але менше

  За останні два роки українці суттєво втратили інтерес до євроатлантичної інтеграції, хоча й сьогодні більшість підтримує вступ до ЄС. Такі дані останнього опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» в усіх регіонах України. Причому бачення зовнішньої політики України дуже різниться залежно від регіону, і це є великою загрозою і для нової влади, і для української державності, вважають дослідники.

  Читати далі >
 • 1 лютого 2010

  "Дзеркало тижня": У другому турі екзит-поли можуть розійтися...

  Автор: Володимир ПАНІОТТО (генеральний директор КМІС, професор НаУКМА). Цією статтею я хотів би виправити численні помилки й неточності, хоча віра в те, що комунікація через ЗМІ дає змогу пояснити хоч щось більш складне, ніж біном Ньютона, в мене дуже ослабла. Отже, все спочатку.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   3   4   5   6   7   Наступна сторінка   Кінець