Головна сторінка  >  Ми у ЗМІ  

Ми у ЗМІ

 • 12 квітня 2011

  И. Бекешкина: «Сегодня Партия регионов – это уже не совсем партия. Это боевой отряд»

  Министр юстиции Александр Лавринович «осчастливил» многих политиков, обнародовав новый Закон о выборах народных депутатов... ...которому планируется дать ход уже этим летом. Согласно документу, блокам политических партий будет запрещено участвовать в выборах. Также будет увеличен проходной барьер с 3 до 5 %. Оппоненты власти уверены: закон призван не допустить прихода к власти представителей нынешней оппозиции. О том, какую цель на самом деле преследует партия власти, в блиц-интервью From-UA рассказала глава Фонда «Демократические инициативы» Ирина Бекешкина.

  Читати далі >
 • 15 лютого 2011

  Перший рік Януковича минув під знаком втрат

  Через рік після обрання на пост президента Віктор Янукович користується підтримкою близько третини населення і лідирує в рейтингах популярності українських політиків, повідомила в інтерв'ю кореспондентові Deutsche Welle директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна. Водночас вона підкреслила, що це свідчить не стільки про міцність позиції президента, скільки про розчарування більшості населення в інших політичних силах.

  Читати далі >
 • 10 лютого 2011

  «Зросійщення» правозахисту в Україні

  Правозахисники та науковці оприлюднили результати досліджень щодо стану із демократією в Україні. За даними опитувань, проведених минулого року та у січні нинішнього року, більше половини респондентів вважають, що Україна крокує до авторитаризму. Самі експерти оцінюють ситуацію у судочинстві, правоохоронних органах та в інформаційному полі аналогічно: Україна іде російським шляхом. Соратники Президента подібну критику рішуче відкидають.

  Читати далі >
 • 9 лютого 2011

  Експерти: За рік правління Янукович наблизився до диктаторського режиму так, як Кучма в останній рік перебування на посаді Президента

  Такі дані сьогодні на прес-конференції в Києві за підсумками опитування експертів оприлюднила директор фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 9 лютого 2011

  Чи є процеси згортання демократії в Україні незворотними?

  Своїми оцінками нинішньої ситуацію в Україні в контексті демократії в ефірі Радіо Свобода поділилися Ірина Бекешкіна, керівник Фонду «Демократичні ініціативи», і Віктор Котигоренко, доктор політичних наук, співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень.

  Читати далі >
 • 27 грудня 2010

  Україна скотилася до авторитаризму – опитування

  Монополізація влади Віктором Януковичем і Партією регіонів, обмеження свобод громадян та орієнтація українського політичного керівництва на Росію, були найважливішими тенденціями року що минає. Це засвідчили результати експертного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи», серед майже п’ятдесяти провідних політологів, журналістів та економістів України. Експерти також відзначили низку позитивних тенденцій в економіці держави та висловили припущення щодо загроз наступного року.

  Читати далі >
 • 13 грудня 2010

  Ірина Бекешкіна: Реформи, які робляться «вночі» завжди будуть викликати нові «майдани»

  Адміністративна реформа, про конкретику якої відкрито ще декілька днів тому не хотів говорити навіть Прем’єр-міністр України, була оприлюднена у дещо незвичний, навіть, для діючої влади, спосіб – вночі. За ніч з 112-ти органів центральної виконавчої влади залишилося 63 – з них 16 міністерств, 28 служб, 13 агентств і 7 інспекцій. Наслідком реформи має стати скорочення понад 50% державних службовців, яке пообіцяли проводити не «з сьогодні на завтра», а не один рік». Доки експерти намагаються розібратися в складі нового Кабінету міністрів, ГолосUA попросив наукового керівника Фонду «Демократичні ініціативи» Ірину Бекешкіну прокоментувати старт реформи та спосіб її оприлюднення.

  Читати далі >
 • 10 грудня 2010

  Могильов і Хорошковський стали "Будяками року"

  Експертна група Української гельсінської групи назвала переможців антирейтигу "Будяк року-2010". Директор фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна повідомила, що друге місце антирейтингу посів голова СБУ Валерій Хорошковський.

  Читати далі >
 • 25 листопада 2010

  Ірина БЕКЕШКІНА: Почніть з себе

  Майже за двадцять років свого існування Україна так і не приступила до тих реформ, які вже давно здійснили наші колишні "спів-табірники" - Польща, Чехія, Словаччина та інші, які мали такі ж або ще гірші стартові умови, але зараз живуть набагато краще. А Україна скотилася до передостаннього місця в Європі за рівнем життя.

  Читати далі >
 • 18 листопада 2010

  Партії регіонів потрібен "беззубий" доступ до інформації

  Народні депутати не хочуть жити "в прозорій кімнаті", тому й не приймають закон "Про доступ до публічної інформації". Про це сказала керівник Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна в коментарі кореспонденту.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   2   3   4   5   6   Наступна сторінка   Кінець