Головна сторінка  >  Ми у ЗМІ  

Ми у ЗМІ

 • 15 липня 2011

  Чому в нас інтелектуали не лідери?

  Погляд провідного соціолога Ірини БЕКЕШКІНОЇ на глибинні проблеми українського суспільства у газеті "День".

  Читати далі >
 • 3 червня 2011

  Тестові переваги

  Українські абітурієнти прагнуть вступати у вузи за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Про це говорять результати опитування громадської думки.

  Читати далі >
 • 2 червня 2011

  "Тимошенко звикла до мітингових виступів. А вимоги вже змінилися"

  Зараз у людей рекордно висока зневіра в політиках – у всіх. У квітні проводили опитування, яке показало, що 40 відсотків не вірять ні владі, ні опозиції. Немає жодного топ-політика з позитивним рейтингом довіри. Тих, хто йому не довіряє, завжди більше за тих, хто довіряє. І ні один з них не може позмагатися за цим показником із громадськими організаціями. Люди починають розуміти, що наша справа в наших руках.

  Читати далі >
 • 31 травня 2011

  Тепер «противсіхів» більше на сході

  Українці нині переживають непрості часи — і в економічному, і в політичному плані. Затягнуті паски, зростання цін і невпевненість у завтрашніх статках змушують розчаровуватися у владі багатьох її вчорашніх прихильників. А тут ще й політики підкидають хмизу в багаття, спекулюючи то на червоних прапорах, то на темі УПА, то на мовній проблемі. «Західняка» і «східняка» знову намагаються зіштовхнути лобами. Щоб не думалося про хліб насущний. Про те, як реагує громадська думка на подібні провокації, наскільки суспільство готове до радикальних дій і кого підтримує, «УМ» поговорила з відомими соціологом, директором Фонду «Демократичні ініціативи», старшим науковим співробітником Інституту соціології НАНУ Іриною Бекешкіною.

  Читати далі >
 • 27 квітня 2011

  Кожен другий житель України проти додавання вступних іспитів і середнього балу атестата до ЗНО при вступі у виші

  За даними опитування, майже 46% від загальної кількості респондентів та 51% “цільової групи” негативно ставляться до пропозицій додавати екзамени і середній бал атестата при зарахуванні у виші.

  Читати далі >
 • 27 квітня 2011

  Вступ до вишів за результатами ЗНО підтримує переважна більшість українців

  Вступ до вищих навчальних закладів (ВНЗ) за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) підтримується переважною більшістю населення України, при чому ця підтримка з роками зростає. Про це на прес-конференції в УНІАН сказала директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина БЕКЕШКІНА, посилаючись на результати проведених соціальних досліджень громадської думки загалом та цільових груп зокрема.

  Читати далі >
 • 22 квітня 2011

  Протести non-stop

  Політика влади та бездіяльність парламентської опозиції стимулюють виникнення нових протестних громадських рухів

  Читати далі >
 • 20 квітня 2011

  Бекешкина: Янукович строит модель "хороший царь - плохие бояре"

  Виктор Янукович пытается создать новую модель общения с обществом, основанную на принципе "хороший царь - плохие бояре", но не вполне понимает, что именно он ответственен за всю вертикаль власти. Такой месседж директор фонда "Демократические инициативы" им. Илька Кучерива Ирина Бекешкина прочитала "между строк" недавнего послания Президента к Верховной Раде.

  Читати далі >
 • 13 квітня 2011

  Взятки в вузах: привычка или необходимость?

  Социологи подсчитали: размер средней взятки в украинских вузах – 376 гривен. А со случаями коррупции сталкиваются 33% студентов, слышали о них еще 29%. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного фондом «Демократические инициативы» с 23 марта по 3 апреля 2011 года.

  Читати далі >
 • 13 квітня 2011

  Корупція у вишах: винна система і …студенти

  Останнє дослідження фонду «Демократичні ініціативи» свідчить: в українських вишах зростає корупція, а стимулює її система освіти та самі студенти, які воліють платити за гарні оцінки, і не вірять у працевлаштування завдяки знанням. Між тим у Міністерстві освіти та науки переконані, що масштаби хабарництва у вишах перебільшують і що цю та інші проблеми дасть змогу подолати нова редакція закону «Про вищу освіту».

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець