Головна сторінка > Ми у ЗМІ
Ми у ЗМІ
Партія влади - під критикою і опозиції, і Венеціанської комісії
Плани провладної Партії регіонів, спрямовані на зміну виборчої системи в Україні, поставили під сумнів не лише опозиційні партії, але й Венеціанська комісія.
Читати далі >Недитячі ігри в "студентський" референдум
Чи знаєте ви, що 24 жовтня відбудеться загальнонаціональний студентський референдум? Подія намічається не така собі, а грандіозна – 100 000 студентів у 100 вузах! От які питання пропонують на "референдумі". Читайте й насолоджуйтесь.
Читати далі >ГРАДУС ЗРОСТАЄ: РЕВОЛЮЦІЇ ВОСЕНИ НЕ БУДЕ
Однак Україну чекає нова хвиля локальних протестних акцій
Читати далі >Украинцам не очень-то и нужен доступ к информации
Участники дискуссии сошлись во мнении, что закон «О доступе к публичной информации» - прогрессивный и полезный, однако граждане Украины его полезности почему-то еще не ощутили. Похоже, даже местные органы власти к диалогу с населением в рамках закона о доступе к информации готовы лучше, чем само население. Это показало исследование готовности выполнять закон 35 региональных органов власти, проведенное Украинским независимым центром политических исследований.
Читати далі >Ірина Бекешкіна: Тенденція цих 20 років - розчарування
Є точна наука, соціологія, яка протягом всіх років незалежності стежила за настроями українців. Саме дані соціологів дають нам можливість озирнутись назад та побачити, якими були сподівання людей 10 чи 15 років тому, кому вони вірили, та в кому розчаровувалися. Ірина Бекешкіна – соціолог зі стажем, очолює фонд «Демократичні ініціативи» й на основі досліджень за всі роки незалежності може говорити про головні тенденції в настроях українців. Про те, якими ми були тоді, й як змінилися зараз Ірина Еріківна розповіла в інтерв’ю «Главкому».
Читати далі >Янукович, Ющенко і Кучма стали негативними подіями 20-річчя
Помаранчева революція та ухвалення Конституції були одними з вирішальних подій у житті України за 20 років незалежності. Таку думку висловили експерти в опитуванні, проведеному Фондом "Демократичні ініціативи" з нагоди Дня незалежності. Так, серед подій, які вирішальною мірою визначили напрямок розвитку України, експерти найчастіше згадували Помаранчеву революцію 2004 року, в абсолютній більшості – з позитивного боку.
Читати далі >Ігор Лікарчук: Як дискредитується ЗНО і множаться золотомедалісти
Ще не встигла пройти ейфорія у нинішніх керівників Міносвіти від начебто «успішного» проведення у 2011 році зовнішнього оцінювання знань абітурієнтів, як у пресі з’явилося повідомлення про результати соціологічного опитування, за якими 48% українців вважають, що необхідно у вступну кампанію повернути вступні іспити.
Читати далі >Радіо СВОБОДА. «Україні – 20 років»: погляд соціологів
І через майже 20 років після здобуття незалежності, думки українців залишаються розділеними щодо напрямку розвитку країни, вони не довіряють власній державі, проте освідчуються в любові до країни, природи і культури. Такі результати проекту «Моніторинг соціальних змін», присвячений 20-річчю Незалежності України. Проект – ровесник української державності, його метою було створити цілісну суспільну картину країни й проаналізувати перспективи її подальшого розвитку.
Читати далі >Понад 50% українців досі не користуються комп’ютерами
Опитування, що здійснюються від 2002 року, свідчать: якщо вісім років тому кожні четверо із п’яти (79,8%) українців заявляли, що не вміють і ніколи не користуються комп’ютером, то зараз кількість "комп’ютерно-неграмотних" серед українців скоротилася до 54,7%. Тепер третина українців користуються комп'ютерами час від часу, а 15,2% - працюють із ними на постійній основі. Як твердить один із авторів дослідження головний науковий співробітник Інституту соціології НАН України Наталія Бойко, серед українців, що користуються комп’ютерами, найбільш стрімко зростає частка тих, хто щоденно звертається до Інтернету.
Читати далі >Зміни у нашому житті за останні 20 років у цифрах
Більшість українців шкодують про розпад СРСР, стверджують, що жити в країні важко (хоча терпіти ще можна) і сподіваються на поступові зміни на краще. Вони менше читають, граються з дітьми і ходять у кіно, зате довго переглядають телепередачі і "зависають" біля комп'ютера. Про це свідчать результати багаторічного проекту Інституту соціології НАН України щодо 20 річниці незалежності України, представлені під час прес-конференції, організованій Фондом "Демократичні ініціативи" ім.Ілька Кучеріва.
Читати далі >
Початок Попередня сторінка 1 2 3 4 5 Наступна сторінка Кінець