Головна сторінка  >  Ми у ЗМІ  

Ми у ЗМІ

 • 12 травня 2012

  Ирина Бекешкина: Когда социологов обзывают продажными проститутками, можно говорить, что кампания стартовала

  В интервью с директором Фонда “Демократические инициативы” Ириной Бекешкиной – о динамике рейтингов основных политических сил на сегодняшний день, о том, как с помощью экзит-полла выявить вброс бюлетеней на избирательном участке, и почему в Украине локальные протесты не переростают в массовые.

  Читати далі >
 • 27 квітня 2012

  Об'єднання всіх опозиціонерів може зіграти на руку владі

  "Половина виборців УДАРу не сприймає ні Тимошенко, ні Яценюка. "Свободу" теж більшість опозиціонерів не дуже хочуть бачити у своїх рядах – бо тоді втратять більше, ніж здобудуть", - сказала ТСН.ua соціолог Ірина Бекешкіна, додаючи, що у соціології закон додавання не працює, і 1+1 не завжди дорівнює 2.

  Читати далі >
 • 24 квітня 2012

  «Батьківщина» і «Фронт змін» підуть на вибори разом

  Здавалося б, спільні списки нічого не додають і не віднімають, – зауважила в розмові з «Голосом Америки» науковий керівник фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна. - Але з другого боку, ефект може бути дуже позитивним, бо ці дві партії не будуть взаємно поборювати одна одну. Адже електорат у них спільний.

  Читати далі >
 • 23 березня 2012

  DW: Ірландський «сценарій» для української мови?

  У влади мало шансів зробити російську другою державною мовою до виборів. Втім вона цілком може стати регіональною, вважають експерти.

  Читати далі >
 • 7 березня 2012

  Що робити з «похмурим сусідом»?

  Ірина Бекешкіна: Путін намагатиметься показати росіянам, що він — «настоящий мужик». На кому?...

  Читати далі >
 • 27 лютого 2012

  Опозиція не зможе сформувати більшість у Раді

  Директор фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва, відомий соціолог Ірина Бекешкіна розповіла в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ про те, скільки коштує проведення національного екзит-полу, за чий рахунок він буде проводитися та чому виборець Партії регіонів не хоче йти на вибори.

  Читати далі >
 • 7 січня 2012

  Бекешкіна: «Бунт на кораблі» станеться за рік до президентських виборів

  У разі подальшого падіння рейтингів Віктора Януковича провладна еліта вийде з-під його контролю приблизно за рік до президентських виборів 2015 року, прогнозує директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 30 грудня 2011

  Радіо Свобода. Українці хочуть до ЄС, влада лише декларує це

  Ідею інтеграції України до Європейського Союзу підтримує дедалі більше українців в усіх регіонах держави – свідчать останні соціологічні дослідження. Між тим, експерти вважають, що влада недостатньо враховує євроінтеграційні прагнення українців у своїй політиці. Напередодні саміту Україна-ЄС ставлення мешканців різних українських міст до членства в Євросоюзі та до співпраці з ним з’ясовувало і Радіо Свобода.

  Читати далі >
 • 18 грудня 2011

  Україна йтиме в ЄС незалежно від результатів саміту

  Київ – Напередодні саміту Україна-ЄС у Міністерстві закордонних справ заявили, що, найімовірніше, угоду про асоціацію цього разу не парафують. Тим часом, дослідження соціологів показують, що українці більше тяжіють саме до ЄС, ніж до союзів із Росією. І на це не вплине можлива невдача саміту. А політологи констатують: перевагу Європі віддають і так звані олігархи, пов’язані зі владою.

  Читати далі >
 • 24 листопада 2011

  Янукович перестраховался

  Парадоксально: власти боятся революций и сами их провоцируют

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець