Головна сторінка  >  Україна у фокусі 

Україна у фокусі

 • 9 червня 2008

  “Україна в фокусі”, 2 – 8 червня 2008 року

  Голова ВР Арсеній Яценюк на ранковому засіданні парламенту оголосив інформацію про те, що народні депутати Ігор Рибаков (БЮТ) та Юрій Бут із НУНС вийшли зі складу демократичної коаліції. Тепер у ній 225 голосів, і самостійно ухвалювати рішення вона не спроможна.

  Читати далі >
 • 2 червня 2008

  “Україна в фокусі”, 26 травня – 1 червня 2008 року

  Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко звинуватив Президента України Віктора Ющенка у потуранні планам розвалу демократичної коаліції та поверненні в Україну кучмізму. Низку таких різких заяв він зробив на прес-конференції, скликаній у Києві. Міністр внутрішніх справ заявив, що готується силовий сценарій усунення його від керівництва МВС за допомогою Генеральної прокуратури України.

  Читати далі >
 • 25 травня 2008

  "Україна в фокусі”, 19 – 25 травня 2008 року

  Сьогодні відбулися позачергові вибори мера Києва та депутатів Київської міської ради. За результатами екзит-полу, на виборах мера Києва лідирує Черновецький, а на виборах до Київради – його блок. Екзит-пол проводили Фонд «Демократичні ініціативи» та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення телеканалу ICTV.

  Читати далі >
 • 19 травня 2008

  “Україна в фокусі", 12 – 18 травня 2008 року

  Фракція БЮТ у парламенті підтримала Закон про Кабінет Міністрів заради збереження єдності коаліції. Про це заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у спільному з президентом ЄБРР Жаном Лем’єром інтерв’ю журналістам у Києві. За словами прем’єра, БЮТ усвідомлює, що новий закон про Кабмін обмежує повноваження уряду і розширює повноваження президента, секретаріату Президента, Ради національної безпеки й оборони.

  Читати далі >
 • 12 травня 2008

  “Україна в фокусі”, 5 - 11 травня 2008 року

  Президент Віктор Ющенко привітав ветеранів із Днем перемоги. Він подякував їм та відзначив, що докладає зусиль, щоб держава дбала і підтримувала ветеранів. У своєму виступі Ющенко також згадав воїнів Української повстанської армії, які боролися з нацизмом. Ці слова викликали обурення ветеранів Червоної Армії.

  Читати далі >
 • 4 травня 2008

  “Україна в фокусі”, 28 квітня - 4 травня 2008 року

  Призначений урядом Юлії Тимошенко голова Фонду державного майна Андрій Портнов та поновлена Президентом на цій посаді Валентина Семенюк продовжують звинувачувати одне одного у порушенні законів.

  Читати далі >
 • 27 квітня 2008

  “Україна в фокусі”, 21 - 27 квітня 2008 року

  В Україні вперше пройшло загальнонаціональне обов'язкове тестування в масштабах усієї держави. Перший іспит випускники складали з української мови і літератури. Нагадаємо, запровадження зовнішнього незалежного тестування як прозорої та об'єктивної системи оцінювання знань учнів та студентів здійснюється з ініціативи Президента України Віктора Ющенка та передбачене Указом від 4 липня 2007 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні".

  Читати далі >
 • 20 квітня 2008

  “Україна в фокусі”, 14 – 20 квітня 2008 року

  Україна передала Росії Меморандум щодо етапів і порядку виведення до 28 травня 2017 року військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації з місць його тимчасової дислокації на території України.

  Читати далі >
 • 13 квітня 2008

  “Україна в фокусі”, 7 – 13 квітня 2008 року

  Сьогодні Верховна Рада запрацювала після тривалої перерви. Нагадаємо, 1 квітня депутати перенесли робочий тиждень через візит голови Верховної Ради А. Яценюка до Росії – адже заступників, які могли б провести засідання у разі відсутності спікера – так і не обрали.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   13   14   15   16   17   Наступна сторінка   Кінець