Головна сторінка  >  Події 

Події

 • 6 вересня 2010

  Плюси та мінуси вступної кампанії до вишів за результатами ЗНО-2010

  Вступна кампанія до вищих навчальних закладів країни дістала різні оцінки експертів, що, за словами директора Фонду "Демократичні ініативи" імені Ілька Кучерева Ірини Бекешкіної, є нормальним явищем, яке дає змогу більш об'єктивно й незаангажовано підійти до її оцінки з боку різних верств суспільства. Дискусія про преваги та недопрацювання цьогорічної вступної кампанії розгорнулась і на прес-конференції "Підсумки вступної кампанії до вищих навчальних закладів за результатами ЗНО-2010" в УКРІНФОРМі, де було представлено результати експертного опитування, здійсненого фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

  Читати далі >
 • 30 липня 2010

  Черговий номер часопису "ЄвроАтлантика" присвячено 55-річчю засновника Фонду "Демократичні ініціативи" Ілька Кучеріва

  Фонд "Демократичні ініціативи", який тепер носитиме ім'я Ілька Кучеріва, і надалі працюватиме відповідно до гасел та життєвої позиції свого засновника - "Україна буде в НАТО і ЄС!". У цьому під час презентації чергового номеру часопису "ЄвроАтлантика", присвяченого 55-річчю засновника Фонду "Демократичні ініціативи" Ілька Кучеріва, запевнила директор Фонду "ДІ" Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 5 липня 2010

  Гілларі Клінтон: «Моніторинг демократичних процесів надзвичайно важливий для перехідних суспільств»

  Важливим свідченням відданості США проблемам демократичних цінностей стало те, що у свій єдиний день візиту до України Державний секретар США Гілларі Клінтон зустрілася не лише з представниками влади, а й з студентами та лідерами громадського суспільства.

  Читати далі >
 • 30 червня 2010

  «Позаблоковість» загрожує Україні зовнішньою агресією і авторитаризмом у державі

  Відступ України від євроатлантичної інтеграції згортає демократичний розвиток і її владних інститутів, і громадянського суспільства, перетворює Україну на «сіру зону», розташовану у центрі яскравої Європи. Таку думку висловили учасники круглого столу «Нові політичні реалії та перспективи євроатлантичної інтеграції України», організованого Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва. В обговоренні взяли участь політологи, історики та представники громадських і дослідницьких організацій.

  Читати далі >
 • 21 червня 2010

  Компартія, на відміну від "Свободи", може не пройти до Верховної Ради

  Рейтинг політичних партій, які можуть пройти до Верховної Ради на наступних виборах, очолюють Партія регіонів та БЮТ.

  Читати далі >
 • 6 червня 2010

  Ілько поспішав… Поспішав, як ніколи в житті

  Це був дуже знаковий тиждень. Тиждень до вічного спочинку. Але тоді я вперто нічого не відчувала – мозок заперечував усілякі знамення. Ілько поспішав… Поспішав, як ніколи в житті.

  Читати далі >
 • 31 травня 2010

  Місце поховання Ілька Кучеріва

  Берковецьке кладовище, ділянка № 87, вул. Стеценка, 18.

  Читати далі >
 • 30 травня 2010

  Прощавай, друже, прощавай, наш Капітан.

  Ілько пішов від нас. Пішов туди, де зараз В’ячеслав Чорновіл, Сергій Набока, Гія Гонгадзе, Сашко Кривенко – це були люди його кола, його друзі. Люди не йдуть у нікуди, люди повертаються у вічність. А там – суворий гамбургський рахунок – що ти зробив у своєму житті? Чи спромігся ти хоч трохи змінити світ на краще? Ільку є чим звітувати!

  Читати далі >
 • 28 травня 2010

  Залишаюся оптимістом

  До фонду «Демократичні ініціативи» звертаються люди з проханням розповісти по стан здоров’я і перебіг лікування директора організації Ілька Кучеріва. Ми друкуємо його лист до тих, хто цікавиться його станом і висловлює йому підтримку.

  Читати далі >
 • 14 травня 2010

  Серж Шмеманн: «Возле Украины у Европы стоит большой вопросительный знак» (Полная версия дискуссии в ИМП)

  Лауреат Пулітцерівської премії, відомий американський публіцист, редактор відділу коментарів The International Herald Tribune Серж Шмеманн в Інституті світової політики зустрівся з українськими експертами. Візит Сержа Шмеманна до України відбувся на запрошення Фонду «Демократичні ініціативи».

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   3   4   5   6   7   Наступна сторінка   Кінець