Головна сторінка  >  Події 

Події

 • 10 лютого 2011

  Проблеми з демократією є!

  Такою є думка експертів

  Читати далі >
 • 4 лютого 2011

  Шановна Ірино Еріківно!

  Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, Особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Бажаємо оригінальних ідей, ініціатив, професійних успіхів та здобутків! Нехай здійсняться усі задуми, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Успіхів у всіх починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях! Щастя Вам, радості і добробуту!

  Читати далі >
 • 15 грудня 2010

  Польща і Україна: тенденцію добросусідства потрібно плекати

  За це двадцятиріччя українсько-польські відносини трансформувалися у бік дружніх відносини, шанобливого ставлення двох сусідніх держав. Те, що українці позитивно оцінюють Польщу, а поляків вважають дружніми, дуже схожими на себе й не відчувають небезпеки з їх сторони, засвідчило й загальнонаціональне опитування населення України «Сприйняття Польщі і поляків в Україні», яке презентували в Києві. На цю ж тему в Києво-Моглиянській академії відбулась наукова дискусія.

  Читати далі >
 • 13 грудня 2010

  Йоана Конєчна-Саламатін: "Для більшості українців Польща – абсолютно дружня країна"

  Понад 80 відсотків українців сприймають Польщу як дружню країну. Такими є результати соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва (Київ), Інститутом справ публічних (Варшава), Київським міжнародним інститутом соціології за фінансвої підтримки польського Міністерства закордонних справ.

  Читати далі >
 • 19 листопада 2010

  Ірина Бекешкіна у сотні найвпливовіших жінок України

  Вже п'ятий рік поспіль журнал "Фокус" визначає 100 найвпливовішик жінок року, які впливають на політику, економіку, громадську думку всієї країни. І вже традиційно в цьому рейтингу чільне місце посідає директор Фонду „Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, старший науковий співробітник Інституту соціології НАНУ Ірина Бекешкіна. Працівники Фонду також високо цінують внесок пані Ірини у спільну роботу організації і вітають її з цим гідним визнанням.

  Читати далі >
 • 9 листопада 2010

  Під час місцевих виборів Україна не склала іспиту на демократію

  Про це розповіла директор Фонду “Демократичні ініціативи” ім. І. Кучеріва Ірина Бекешкіна на прес-конференції «Місцеві вибори 2010: оцінки, проблеми, наслідки», презентуючи результати опитування експертів, що його Фонд “Демократичні ініціативи” ім. І. Кучеріва здійснив протягом 3-6 листопада.

  Читати далі >
 • 5 жовтня 2010

  Сучасна українська молодь здатна до активного протесту

  Таку думку на підставі експертного опитування активістів низки українських молодіжних організацій висловила на прес-конференції в УКРІНФОРМі з нагоди 20-річчя студентської "революції на граніті" директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 16 вересня 2010

  Свобода слова в Україні: ще існує, але вже під загрозою

  Так вважають журналісти, які взяли участь в експертному опитуванні Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва «10 років після смерті Георгія Ґонґадзе: чи виборола Україна свободу слова?». Презентуючи результати опитування під час круглого столу в Укрінформі, директор Фонду Ірина Бекешкіна наголосила, що абсолютна більшість журналістів вважають, що події, пов'язані із загибеллю їх колеги Георгія Ґонґадзе, сколихнули українське суспільство, зробили його активнішим і певним чином стали каталізатором рухів протестів в 2001-2004 роках.

  Читати далі >
 • 16 вересня 2010

  Вельмишановна пані Лесю!

  Ми поділяємо Ваш материнський біль і висловлюємо Вам щиру підтримку. Ваш син і наш друг – український журналіст Георгій Гонгадзе – вічно стоятиме в першій шерезі тих, хто виборював свободу слова.

  Читати далі >
 • 15 вересня 2010

  Майбутні місцеві вибори в Україні будуть безконфліктними, але нечесними

  Такою була загальна думка експертів, висловлена під час круглого столу «Місцеві вибори - 2010: новації, особливості, загрози», організованого Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Представляючи результати експертного опитування, проведеного фондом 7-9 вересня цього року, директор "Демініціатив" Ірина Бекешкіна зауважила, що значна частина експертів відзначила, що головною особливістю виборів буде посилення авторитарних тенденцій і спільне застосування адмінресурсу.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   2   3   4   5   6   Наступна сторінка   Кінець