Головна сторінка  >  Події 

Події

 • 21 червня 2011

  Корупція у вишах: тісна спайка викладачів і студентів?

  На запитання про основну причину хабарництва у вищих навчальних закладах 60% студентів відповіли, що їм легше заплатити, ніж вивчити. Про це під час круглого столу «Корупція у вищих навчальних закладах: як її здолати?» заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, навівши дані загальнонаціонального опитування студентів.

  Читати далі >
 • 7 червня 2011

  Від того, якою освіта буде сьогодні, залежить те, якою Україна буде завтра

  Так вважає директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна. Саме тому закон про вищу освіту, яких на сьогодні пропонується не один варіант (один підготовлений депутатами, інший – Міносвіти) і які багато в чому відрізняються між собою, потребує докладного громадського обговорення. Про один із аспектів цього закону, який стосується вступу до вищого навчального закладу, під час круглого столу «Вступ до ВНЗ: що пропонують суспільству проекти Закону про вищу освіту?» говорили експерти.

  Читати далі >
 • 30 травня 2011

  Ілько Кучерів мав мрію

  29 травня 2011 року – роковини від дня смерті Ілька Кучеріва, засновника й керівника фонду «Демократичні ініціативи».

  Читати далі >
 • 27 травня 2011

  Майже половина українців не бажає ходити на вибори

  Кількість громадян України, які бажають брати участь у виборах, зменшилась до рекордного показника - 53%. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене фондом "Демократичні ініціативи".

  Читати далі >
 • 17 травня 2011

  Посередники між владою і громадськістю зібрались на робочу зустріч

  Від стратегії виживання до стратегії розвитку – такий шлях проходять українські аналітичні центри, відповідаючи на інтелектуальні та фінансові виклики сьогодення. Аби обмінятися ідеями щодо подальшого розвитку й успішної діяльності, щодо забезпечення своєї сталості та місії, експерти провідних аналітичних центрів зібралися на робочу зустріч, організовану за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Ради Фонду розвитку аналітичних центрів Інституту Відкритого суспільства.

  Читати далі >
 • 12 травня 2011

  Корупція в Україні: від хаотичної до системної

  Попри запевнення влади у відданості боротьбі з корупцією, хабарництво в Україні змінює свою форму, але не сутність. Це робить його ще більш небезпечним для держави, переконані експерти. Проблему корупції в Україні вони обговорювали на прес-конференції «Україна прямує до клептократії чи живе у ній вже котрий рік?». Директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна каже, що під терміном "клептократія" в сучасній Україні так і слід розуміти «владу крадіїв».

  Читати далі >
 • 6 травня 2011

  Вакансія Молодого аналітика у Фонді «Демократичні ініціативи»

  Фонд «Демократичні ініціативи» оголошує конкурс на посаду Молодого аналітика. Обов'язки молодого аналітика включатимуть: - написання аналітичних матеріалів у сфері соціології та політології; - моніторинг подій за профільним напрямком; - спілкування з профільними експертами, аналітиками.

  Читати далі >
 • 29 квітня 2011

  У Вінниці відкрили меморіальну дошку пам’яті видатного соціолога Юрія Левади

  З ініціативи Фонду «Демократчні ініціативи» імені Ілька Кучеріва і Аналітичного «Левада-Центру», що у Москві, за підтримки міського голови Вінниці Володимира Гройсмана та Благодійного фонду Петра Порошенка на стіні школи №4 імені Д.І. Менделєєва, де навчався Юрій Левада, відкрито меморіальну дошку.

  Читати далі >
 • 31 березня 2011

  ВІДКРИТИЙ ЛИСТ міністру закордонних справ України К.ГРИЩЕНКУ від членів ГР при МЗС  Читати далі >
 • 31 березня 2011

  «Позаблоковість» загрожує Україні зовнішньою агресією і авторитаризмом у державі

  Намір влади на законодавчому рівні закріпити позаблоковий, нейтральний статус України робить її беззахисною як перед потенційною зовнішньою агресією, так і перед авторитаризмом у державі. Відступ України від євроатлантичної інтеграції згортає демократичний розвиток і її владних інститутів, і громадянського суспільства, перетворює Україну на «сіру зону», розташовану у центрі яскравої Європи. Таку думку висловили учасники «круглого столу» «Нові політичні реалії та перспективи євроатлантичної інтеграції України», який 30 червня зібрав у Києві політологів, істориків та представників громадських і дослідницьких організацій.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець