Головна сторінка  >  Події 

Події

 • 29 листопада 2011

  ВІТАЄМО!

  Фонд "Демократичні ініціативи" вітає журналіста "Української Правди" Сергія Лещенка зі здобуттям Першої премії Фонду Репортерів у рамках конкурсу "Журналістська премія Східного партнерства" за статтю "Офшорний дах для Януковича та Клюєва".

  Читати далі >
 • 9 листопада 2011

  Досвід України та Грузії в процесі євроатлантичної інтеграції - відеоконференція

  Четвертого листопада Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва провів в Укрінформі відеоконференцію з відомими грузинськими експертами і громадськими діячами на тему «Досвід України та Грузії в процесі євроатлантичної інтеграції». З українського боку в телемості взяли участь провідні вітчизняні експерти та журналісти.

  Читати далі >
 • 31 жовтня 2011

  Ірина Бекешкіна у сотні найвпливовіших жінок України

  Шостий рік поспіль журнал "Фокус" визначає 100 найвпливовішик жінок року, які впливають на політику, економіку, громадську думку всієї країни. Традиційно в цьому рейтингу своє місце посідає директор Фонду „Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, старший науковий співробітник Інституту соціології НАНУ Ірина Бекешкіна. З-поміж чималого списку представниць влади, бізнесу, медіа- та шоу-середовища Ірина Бекешкіна чи не єдина, хто представляє громадський сектор, довіру якому, за останнім опитуванням громадської думки, українці виявляють більше, аніж політикам. Колектив Фонду вітає п. Ірину з цим гідним визнанням!

  Читати далі >
 • 27 жовтня 2011

  Експерти: Міносвіти не знає, куди вести освіту України

  Подія, яка важлива, безсумнівно, як для самої освіти, так і для країни загалом – ІІІ Всеукраїнський з'їзд педагогічних працівників – зібрала освітян і експертів за круглим столом «Назустріч з'їзду освітян України: куди веде освіту стратегія Міносвіти?». Втім, учасники засідання поділилися думками не лише про те, як готувався з'їзд й інформаційний привід до нього під назвою студентський референдум, а також висловили свій погляд на такі засадничі для освіти документи, як проект Національної стратегії розвитку освіти та Етичний кодекс вчителя.

  Читати далі >
 • 15 жовтня 2011

  Експерти: новий закон про вибори призведе до фальсифікацій

  Процес підготовки нового виборчого законодавства робочою групою під керівництвом міністра юстиції Олександра Лавриновича був непрозорим, оскільки представники опозиції та експерти не мали змоги взяти участь в обговоренні документа.

  Читати далі >
 • 14 жовтня 2011

  Громадські організації як суспільні ліфти між владою і громадянами

  Активний й ефективний громадський сектор є основною умовою демократизації суспільства. Як не може існувати економіка без капіталу, так само не може бути дієздатним громадянське суспільство без розвиненої мережі громадських організацій. Проте, як показало дослідження, що його провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, участь у діяльності громадських організацій в Україні бере лише 5% громадян.

  Читати далі >
 • 29 вересня 2011

  Кабмін прагне нівелювати Закон про доступ до інформації

  Громадськість оприлюднила заяву до влади, у якій висловила занепокоєння планами уряду знову обмежити доступ українських громадян до інформації та нівелювати всі ті позитивні надбання у цій сфері, які стали можливими завдяки впровадженню в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації» та нової редакції Закону «Про інформацію».

  Читати далі >
 • 18 серпня 2011

  Україна на порозі двадцятиріччя: рівень життя населення – низький, настрої – антиринкові

  Такі дані багаторічного проекту Інституту соціології НАН України «Моніторинг соціальних змін» оприлюднили соціологи на прес-конференції «Україні – 20. Від державної – до ринкової економіки. Погляд соціолога».

  Читати далі >
 • 12 серпня 2011

  Відкритий лист Президенту Януковичу

  Учора 11 серпня на адресу В.Ф.Януковича було надіслано лист-звернення від Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС.

  Читати далі >
 • 15 липня 2011

  ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ОТРИМАННЯ СТИПЕНДІЇ - СТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА ІМЕНІ ІЛЬКА КУЧЕРІВА

  Міжнародна мережа неурядових організацій PASOS оголосила конкурс на отримання стипендії – стипендійної програми імені Ілька Кучеріва. Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва є партнером цієї програми. Стипендія відкрита для працівників неурядових організацій із країн СНД.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець