70 відсотків умов вступу до НАТО та ЄС збігаються

8 жовтня 2009

70 відсотків умов вступу до НАТО та ЄС збігаються: це демократизація суспільства, реформи в економічній, політичній і соціальній сферах, верховенство права, і такі цінності поділяє Україна. На цьому наголосив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю журналістам після церемонії урочистого відкриття 55-ї Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору у Києві, повідомляють кореспонденти УКРІНФОРМу.
"НАТО сьогодні - це єдина організація, яка залишається надійним джерелом забезпечення стабільності і безпеки, а отже, Україна виступатиме і донором, і контрибутором забезпечення безпеки", - відзначив заступник міністра. Він нагадав, що Українська держава є єдиною, яка бере участь в усіх операціях НАТО і при цьому знаходиться поза членством в Альянсі.
За словами Костянтина Єлісєєва, Україна розширюватиме співпрацю з НАТО, вона не прагне самоізоляції. "На жаль, Україна опинилася у вакуумі безпеки, для виходу з такого становища вона повинна активно залучатися до усіх операцій міжнародної спільноти для забезпечення миру і стабільності", - сказав дипломат. За його словами, нині розглядаються можливості спільної участі України з ЄС і НАТО у заходах боротьби з піратством, залучення до європейської та євроатлантичної "вертолітної ініціативи" (використання наявних можливостей України у авіатранспортній підтримці миротворчих операцій - УКРІНФОРМ).
"Я щасливий, що ювілейна 55-а Генеральна асамблея ААД відбувається в Україні, оскільки отримати таке право для країни-нечлена НАТО є надзвичайно поважним", - відзначив заступник міністра.
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору