Черговий номер часопису "ЄвроАтлантика" присвячено 55-річчю засновника Фонду "Демократичні ініціативи" Ілька Кучеріва

30 липня 2010

Як зауважила на його презентації в УКРІНФОРМі директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, ювілей Ілько Кучерів відзначав би 1 серпня. Створений ним Фонд, який тепер носитиме його ім'я, і надалі працюватиме відповідно до гасел та життєвої позиції засновника - "Україна буде в НАТО і ЄС!", запевнила Ірина Бекешкіна. Вона нагадала, що Ілько Кучерів індивідуально написав заявку на вступ до НАТО. Цим піар-кроком він хотів заявити про необхідність входження України до Альянсу. Ілько Кучерів робив усе можливе і неможливе, щоб Україна стала частиною цивілізованого світу, наголосила директор "Демініціатив".

За словами екс-міністра закордонних справ, відомого політика Геннадія Удовенка, І.Кучерів був справжнім патріотом, який постійно намагався донести до суспільства переваги вступу до НАТО та ЄС, навіть коли "це було немодно", наголосив Г. Удовенко.
Головний редактор часопису "ЄвроАтлантика" Віталій Довгич зазначив, що часопис виходить завдяки сприянню Фонду "Демократичні ініціативи", а сам Ілько Кучерів був членом громадської ради видання. В останньому номері часопису можна ознайомитися з життєвим шляхом І.Кучеріва, прочитати відгуки його друзів.
 

 

 

 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору