Віншуємо з 70-річчям!

30 липня 2009

Президентові Київського міжнародного інституту соціології, професору Національного університету
“Києво-Могилянська академія”

Вельмишановний професоре Валерію Хмелько!

Фонд “Демократичні ініціативи” віншує Вас із непересічним ювілеєм – 70-річчям від дня народження!

Українській громадськості, надто “третьому сектору”, Ви добре відомі як глибокий теоретик і висококваліфікований практик європейського рівня в царині соціології. Ваші таланти розкрилися новими гранями в результаті проголошення незалежності Української держави й утвердження демократичних засад її розвитку. Неможливо переоцінити Ваш особистий внесок у створення і становлення Київського міжнародного інституту соціології, який під Вашим незмінним керівництвом здобув світове визнання як фахівців, так і політиків, дипломатів, політологів, журналістів.

Ми творчо і результативно співпрацюємо з Вами вже майже півтора десятиліття – від часу проведення найпершого в Україні екзит-полу. Протягом цього періоду завдяки Вам персонально, фахівцям КМІСу та колегам із нашого Фонду наші спільні прогнози щодо підсумків парламентських і президентських виборів завжди збувалися, що згодом засвідчували остаточні дані ЦВК. Ваша неупередженість, незаангажованість, об’єктивність особливо яскраво виявилася під час Помаранчевої революції, коли підсумки екзит-полу стали для Верховного суду України однією з вагомих підстав для ухвалення рішення щодо повторного проведення другого туру виборів Президента.

У день Вашого славного 70-річчя весь наш колектив щиро бажає Вам козацького здоров’я, незгасного натхнення, парадоксальних і плідних польотів наукової думки.

Многая літа!

Фонд “Демократичні ініціативи”
30 липня 2009 року

 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору