Гілларі Клінтон: «Моніторинг демократичних процесів надзвичайно важливий для перехідних суспільств»

5 липня 2010

Важливим свідченням відданості США проблемам демократичних цінностей стало те, що у свій єдиний день візиту до України Державний секретар США Гілларі Клінтон зустрілася не лише з представниками влади, а й з студентами та лідерами громадського суспільства.
Зустріч державного секретаря США з представниками громадського сектору відбулася 2 липня. На ній були присутні Ірина Бекешкіна, Олександр Сушко, Наталія Лігачова, Вікторія Сюмар, Тарас Шевченко, Тетяна Лебедєва, Альона Гетьманчук та інші діячі громадських організацій.
Ця зустріч, як відзначила державний секретар США, «була важливим внеском для розвитку українсько-американських стосунків у царині демократичного розвитку України». Гілларі Клінтон наголосила на необхідності активних дій громадськості в ім'я забезпечення демократії, прозорості, свобод.

Директор фонду «Демократичні ініціатив» імені Ілька Кучерів Ірина Бекешкіна розказала державному секретарю США Гілларі Клінтон про моніторинг демократичних процесів, що його веде організація. Дослідження дає змогу відстежувати динаміку розвитку України й аналізувати зміни за ключовими напрямами: демократичні інституції та демократичний процес, законодавство, захист та дотримання прав людини, медіа та міжнародна політика в євроінтеграційному та трансатлантичному аспекті. Значущими в таких дослідженнях є визначення „больових точок” демократичного розвитку і регулярна оцінка якості демократії та руху України у напрямі до євроінтеграції. Такі дослідження стають предметом широкого обговорення громадськості.
Пані Клінтон відзначила, що такі моніторинги надзвичайно важливі, особливо в таких країнах, які перебувають у трансформаційному періоді від авторитаризму до демократії.

 

 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору