Не може бути стабільної безпечної Європи без України

9 жовтня 2009

Відновлення розмови стосовно членства України в НАТО можливе, але лише в разі завершення політичної кризи в країні. В цьому переконаний Голова Народного Руху України, Голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

«Внутрішньполітичні сварки в країні завдали значної шкоди реалізації зовнішньополітичних цілей, – заявив народний депутат. – На повернення до стабільного внутрішньополітичного розвитку можна буде сподіватися лише після президентських виборів. Те саме стосується і реалізації зовнішньополітичного курсу, стабілізації взаємин із Європейським союзом, НАТО, з сусідами, з усім світом".

Борис Тарасюк переконаний, що Україна обов’язково стане членом євроатлантичної спільноти, позаяк, не може бути стабільної безпечної Європи без України.
«Мова має йти не тільки про безпеку України, – сказав Борис Тарасюк, виступаючи на безпековій секції 55-ої Генасамблеї ААД. – В зв’язку з контрпродуктивними заявами Кремля йдеться про безпеку всієї Центрально-Східної Європи. Це і країни Вишеградської четвірки, це і Балтія, це і найближчі сусіди України. Тільки в такому контексті варто розглядати останні декларації і законодавчі акти Російської Федерації. На мій погляд, євроатлантична спільнота повинна в час 15-річного ювілею Будапештського меморандуму об’єднати зусилля для того, щоб зберегти принципи Гельсінкі-75».
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору