Україну не розуміють у світі через те, що ми не говоримо єдиним голосом у зовнішній політиці

24 вересня 2009

В Україні не буде проблем у питаннях національної безпеки лише тоді, коли ми почнемо говорити єдиним голосом у зовнішній політиці. Таку думку висловили сьогодні експерти та народні депутати на засіданні "круглого столу" в УКРІНФОРМі на тему: "Національні інтереси України в контексті нової геополітичної стратегії Росії", організованому Фондом "Демократичні ініціативи".


"У нас єдина проблема: ми не говоримо єдиним голосом, і тому нас не розуміють у світі", - підкреслив на засіданні народний депутат Тарас Стецьків, додавши, що до президентських виборів змін у цьому плані не слід очікувати. На його думку, головна проблема України не в агресивній політиці Росії, а у своїй загальній слабкості. Міцна економічно і єдина у своїй громадянській думці країна - це запорука нашої безпеки, зазначив Т.Стецьків.З його думкою погодився і голова наглядової Ради фундації "Суспільність" Олег Рибачук. Він зазначив, що "відсутність єдиного голосу в країні створює проблеми. Зараз складно взагалі говорити про міжнародну безпеку. Бо у нас немає ні міністра, який відповідає за зовнішню політику, ні міністра, який відповідає за оборону. "Це результат діяльності не зовнішнього фактора, а внутрішнього. І тому очевидним є факт, що зараз нема кому просувати і відстоювати інтереси держави, і цим користуються інші".
Олег Рибачук на сьогодні вважає загрозою безпеці України - "продовження паралічу країни". "Якщо після наступних виборів відбудеться невизнання виборів програвшою стороною - це стане найбільшою загрозою". У цьому контексті він привітав заяву Ю. Тимошенко, яка в Полтаві заявила про те, що вона жодним чином не буде ставити під сумнів результати виборів. "Хотілось би від кожного кандидата почути таку заяву", - сказав О. Рибачук.
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору