Експерти розглянули нову євроатлантичну стратегію України

11 грудня 2008

Сьогодні в УКРІНФОРМі відбулося відкрите засідання Євроатлантичного клубу на тему: "Нова євроатлантична стратегія України: погляд з Естонії та України". Захід було організовано Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва, Фондом "Демократичні ініціативи" та Естонською Асоціацією Північноатлантичного договору (м. Таллінн).
Закордонні та вітчизняні експерти обговорювали питання необхідності нового формату в процесі розширення НАТО, національні річні програми як етап виконання ПДЧ. Було розглянуто досвід Естонії у виконанні ПДЧ: його етапи, вартість, моніторинг, та питання: чим Національна річна програма для України буде відрізнятися від щорічних цільових планів?

Захід був розрахований на експертів з питань євроатлантичної інтеграції, представників профільних міністерств і відомств, посольств, аналітичних центрів та журналістів. У засіданні брали участь:

Надзвичайний     і  Повноважний Посол         Республіки Естонія в Україні Ян Хейн

Вікторія Пунга - Генеральний секретар Естонської Асоціації Північноатлантичного договору,

 

 

 

 

   Анна Тіідо - представник Естонської делегації при НАТО, Вадим Пристайко - заступник Директора департаменту НАТО МЗС України, Олександр Сушко - науковий керівник Інституту Євро-Атлантичного співробітництва,

Володимир Горбач - політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва,

 

 

 

Сергій Джердж - голова Громадської ліги Україна-НАТО.

 

 

 

 

УКРІНФОРМ
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору