Неурядові організації країн НАТО підтримують євроатлантичну інтеграцію України

9 жовтня 2009

Проведення 55-ої Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору "Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті" у Києві свідчить про те, що неурядові організації країн-членів та партнерів НАТО підтримують євроатлантичну інтеграцію України. Про це в інтерв'ю журналістам заявив керівник відділу по роботі з країнами-партнерами управління публічної дипломатії штаб-квартири НАТО Мішель Дюре, повідомляє УКРІНФОРМ.

"Це перший раз, коли асамблея відбувається в Україні. Це дуже важливий момент тому, що це зустріч усіх неурядових організацій, які займаються натівськими питаннями у партнерських країнах. А тут знаходяться і серби, і росіяни, і бельгійці, і канадці, і всі члени натівської сім'ї. Всі члени партнерства обговорюють питання безпеки, Афганістану і нову стратегічну концепцію НАТО. Той факт, що це відбувається в Україні, є дуже символічним для нас і свідчить про те, що неурядові організації країн НАТО також підтримують Україну", - зазначив Мішель Дюре.
Відповідаючи на запитання щодо внеску України у систему євроатлантичної безпеки, він наголосив: "Україна вже є донором безпеки і бере участь в усіх наших військових операціях і місіях. І, безумовно, ваш внесок сьогодні оцінюється дуже високо в натівських країнах. Це - без питання. Я також вважаю, що Україна, яка має 46 млн населення, - велика, географічно важлива країна для безпеки Європи. І ще у попередній, але нині діючій стратегічній концепції НАТО було зафіксовано, що ми не можемо бачити і передбачити безпеки в Європи без стабільної, розвиненої, вільної України".
Коментуючи перспективи розвитку системи євроатлантичної безпеки, Мішель Дюре зазначив, що іншої організації колективної безпеки з тими цінностями, які має НАТО, нині не існує. Альянс дає змогу взаємодії між різними культурами розуміння безпеки і реагування на реальні загрози, зокрема тероризм, кибертероризм, піратство тощо.
 

Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору