Україна в жодному разі не повинна відмовлятися від однієї з головних своїх цілей - євроатлантичної інтеграції, адже перебування поза межами системи колективної безпеки у сучасному світі є надзвичайно небезпечним.

18 листопада 2008

Таку думку висловила експерт з питань міжнародної безпеки Галина Яворська під час засідання "круглого столу", на тему "Національні інтереси України - історія, реалії, перспективи", проведеного в  Фондом "Демократичні ініціативи".

На переконання Г.Яворської, євроатлантичні прагнення України є надзвичайно важливими для нашої держави, і, безумовно, відповідають національним інтересам країни. Якщо такі цілі матимуть позитивний результат, Україна почуватиметься безпечно. "Ідея ж щодо нейтралітету та позаблоковості виглядають дуже приємно, але насправді вимагають жорсткого прорахунку того, скільки коштуватиме, скажімо, цей позаблоковий статус, коли вона /держава- ред./ сама змушена буде забезпечувати свою безпеку", - сказала вона.

У свою чергу експерт Фонду "Демократичні ініціативи" Володимир Саламатов наголосив, що реалізація євроатлантичного курсу України обов'язково повинна здійснюватися не тільки нашими урядовцями та політиками, а й усім управлінським персоналом країни. Цей курс має бути підтриманий усіма громадянами України. "І це є запорука того, що країна буде врядуватися  з орієнтацією на національні інтереси. Саме це і є основою досягнення єдності в країні", - підкреслив він.

 
 УКРІНФОРМ
 
Інші новини


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець
^ Вгору