Головна сторінка  >  Події 

Події

 • 15 травня 2012

  Швидкого переходу від ЖЕКів до ОСББ не буде

  Хоч обслуговуванням ЖЕКів власники квартир здебільшого (68%) не задоволені, проте лише 21% українців заявили про готовність змінити сформовані ще за радянських часів ЖЕКи на нову форму організації — об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Не хочуть створення ОСББ – 35%, а майже половина – 44% – взагалі не мають поняття, чи потрібен їм цей «клопіт».

  Читати далі >
 • 14 квітня 2012

  Громадські настрої напередодні виборів-2012: люди не вірять у чесність виборів, але голосувати все одно підуть

  В той час, коли експерти ламають голову над тим, як достукатися до громадян, щоб переконати, що тільки вони, прийшовши на вибори і проголосувавши, можуть зробити країну більш демократичною, розвиненою і цивілізованою, більшість населення України взагалі не вважає вибори ефективним механізмом впливу на владу. Про це сказала директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна під час прес-конференції «Вибори-2012: громадська думка населення України».

  Читати далі >
 • 30 березня 2012

  Євроатлантичний політ Грузії

  Громадські діячі фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у рамках проекту «Громадська участь у підготовці та веденні інформаційної кампанії щодо НАТО в Україні: застосування досвіду Грузії через синергію експертно-аналітичних центрів країн Чорноморського регіону» відвідали неурядові організації Грузії, які провадять євроатлантичну інформаційну кампанію в країні.

  Читати далі >
 • 14 березня 2012

  Соціологи створили консорціум до виборів

  Для проведення нацiонального екзит-полу на парламентських виборах створено соцiологiчний консорціум. До його складу увійшли фонд "Демократичнi iнiцiативи" iм. Iлька Кучерiва, Київський мiжнародний iнститут соцiологiї та Центр Разумкова, повiдомила керiвник фонду "Демократичнi iнiцiативи" Iрина Бекешкiна.

  Читати далі >
 • 21 лютого 2012

  Конференція в Німеччині «Україна перед виборами 2012 року. Час вибору»

  Під час триденної конференції в місті Гуммерсбах в Академії Теодора Гойса були розглянуті проблеми перспектив лібералізму в Україні, національної історичної пам’яті та Голодомору, геополітичних викликів сучасності, а також обговорено майбутні вибори до Парламенту України. В конференції в основному взяли участь молоді політологи з Німеччини. З України як експерти були запрошені: професор Києво-Могилянської Академії Олексій Гарань, Директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, засновниця громадської організації «Країна Ліберальна» Катерина Петренко.

  Читати далі >
 • 8 лютого 2012

  У Києві триває 12-й Міжнародний тиждень НАТО, присвячений співпраці України з НАТО

  6 лютого 2012 року у Києві на базі Національного університету оборони України розпочався щорічний, уже 12-й Міжнародний тиждень НАТО. Захід проходить відповідно до імплементаційної програми робочого плану військового комітету Україна-НАТО на 2011-2012 роки.

  Читати далі >
 • 4 лютого 2012

  Многая літа!

  Сьогодні у нашого керівника – ювілей! Колектив Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва щиросердо вітає Ірину Бекешкіну з Днем народження та бажає їй міцного здоров’я, щастя, наснаги та подальших здобутків на науковій та громадській ниві.

  Читати далі >
 • 24 січня 2012

  ЧЕСНЕ досьє на кандидатів у депутати збиратимуть активісти «ЧЕСНО»

  Щоб зробити наступну владу відповідальнішою, чеснішою, професіональнішою, представники низки громадських організацій, об’єднані суспільним рухом "ЧЕСНО", збираються оцінити і перевірити нардепів і кандидатів у депутати на предмет їх відповідності майбутній посаді

  Читати далі >
 • 19 грудня 2011

  Які переваги євроінтеграції для українського суспільства?

  15 грудня в Києві відбулася експертна толока “Аргументи європеїзації. Довідник для українця”, приурочена до Саміту Україна – ЄС. Захід провела Громадська експертна рада за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, UNITER і USAID.

  Читати далі >
 • 10 грудня 2011

  Міст між бізнесом і освітою треба будувати разом

  Задля кращого розуміння потреб вітчизняної економіки, яка стрімко розвивається і вимагає нових професійних вмінь, а також потреб освіти, яка має відповідати вимогам сучасного ринку, представники освіти, бізнесу, професійних об'єднань, роботодавців та незалежні експерти зібрались за круглим столом під назвою «Як підвищити якість вищої освіти відповідно до вимог сучасного ринку праці», сконцентрувавши свою розмову на питаннях реформування вищої освіти, державного замовлення, залучення організацій роботодавців і професійних організацій до системи формування системи вищої освіти.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець