Ясники НАТО

 • 5 травня 2008

  У разі вступу до НАТО ніхто без згоди України не пошле українських солдат воювати за кордон і не розмістить воєнні бази на території України

  Якщо Україна вступить до НАТО, за нею залишатиметься безумовне і виняткове право розпоряджатися своїми військовими. Керуючись принципом обов’язкового консенсусу при ухваленні рішень, який діє в НАТО, країна Альянсу може заблокувати не лише свою участь у діях поза межами зони відповідальності НАТО, але й взагалі наступальну операцію Альянсу поза цими межами. Україна, приєднавшись до НАТО, згідно з Вашинґтонським договором, буде зобов’язана надавати підтримку союзникам тільки в тому разі, якщо на їхню територію чи кораблі буде здійснено напад.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  НАТО – основа „золотого мільярду” і політична квінтесенція розвинутого світу

  НАТО є інституційною основою „золотого мільярда”, тобто мільярда людей планети, які живуть у безпечних і заможних умовах розвинених демократій, поза впливом конфліктів і катаклізмів, які струшують „третій світ”, тобто решту країн планети. До цього „золотого мільярда”, крім членів НАТО, належать лише Японія, Південна Корея, Австралія, Нова Зеландія і кілька дрібних європейських країн.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  НАТО – не агресор, а миротворець. НАТО ніколи не вів війну в Іраку

  НАТО з 1949 по 1999 рік не почала жодної війни. За той час СРСР та Варшавський пакт здійснили агресії проти Угорщини (1956 р.), Чехословаччини (1968 р.) та Афганістану (1979 р.). НАТО довів свою ефективність як організація, що здатна до активної миротворчості. До військової операції США і Великої Британії 2003 року в Іраку НАТО аж ніяк не причетний, оскільки низка членів НАТО (Німеччина, Франція, а пізніше й Іспанія), використавши норму про обов’язковість консенсусу при ухваленні рішень, виступили проти залучення НАТО до даної операції.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  Членство в НАТО сприяє народовладдю

  НАТО – насамперед воєнний союз та організація колективної безпеки. Однак, Організація Північноатлантичного договору заснована не лише на спільних інтересах країн євроатлантичного простору, але й на спільних цінностях та здобутках цивілізації, зокрема у сфері внутрішньої політики.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  Вступ до НАТО означає гарантію миру для українського народу та цілковиту ліквідацію ймовірності зовнішніх провокацій, на взірець конфлікту навколо Тузли

  Територіальна цілісність і захищеність України в разі вступу до НАТО перебуватиме під потужним захистом. Його надаватиме уся військова, політична й економічна потуга країн НАТО, загальне населення яких становить 850 мільйонів і які забезпечують понад 60% світових оборонних витрат.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  Найближчими десятиліттями годі чекати розвалу НАТО. Країни добровільно вступають до НАТО і ніхто звідти не виходить

  Вступ до НАТО надає новому членові однозначні гарантії безпеки з боку найпотужнішого військово-політичного альянсу. Саме тому до НАТО шикуються черги з охочих вступити країн. Хоча діалог 26 країн стосовно таких важливих питань, як безпека, дуже важко вести без конфліктів і суперечностей, досі НАТО лише розширювалася і ніколи не зменшувалася в кількості членів. Європейські союзники НАТО не готові до ліквідації цієї організації та позбавлення гарантій, що їх надає НАТО.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  НАТО є взаємовигідним союзом вільних держав, а не зоною американського домінування

  У НАТО діє механізм обов’язкового консенсусу при ухваленні рішень. Жодній державі НАТО не може бути нав’язано рішення, що суперечить її волі. Нові європейські члени НАТО найбільш інтенсивно виступають за зміцнення євроатлантичних зв’язків. Натомість, жодна держава досі не оголосила про намір вийти з НАТО.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  Вступ до НАТО знімає загрозу перетворення України на „буфер”

  Перебування України у так званій “сірій зоні” між Росією і Заходом є небезпечним з огляду на потенційну можливість конфліктів за вплив на Україну, а також через надмірну залежність стану безпеки неядерної України від зовнішніх чинників, зокрема відносин Росії і НАТО. Економічні реалії не дають змоги Україні розвинути в найближчій перспективі армію, достатню для захисту від повномасштабної агресії.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  За час існування НАТО на всій території його членів не було жодної війни, бо країни НАТО не воюють між собою і не дають воювати іншим

  Демократичні країни, уряди яких несуть відповідальність перед виборцями, як правило, першими не починають воєн, і за умов конфліктних ситуацій віддають перевагу мирному розв’язанню міжнародних проблем. НАТО надає підтримку насамперед мирному вирішенню міжнародних конфліктів за участю своїх членів та потенційних членів. Це позитивно впливає на міжнародну ситуацію.

  Читати далі >
 • 5 травня 2008

  Членство в НАТО надає його членам потужні ядерні гарантії

  Зростання терористичної загрози з використанням зброї масового знищення зміцнює солідарність європейців з НАТО, оскільки НАТО має адекватні цим загрозам можливості. У військовому сенсі, в тому числі й завдяки ядерній зброї, трансатлантичний союз НАТО є найпотужнішою організацією світу.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   Наступна сторінка   Кінець