Головна сторінка  >  Євроінтеграція / НАТО  >  Євроатлантичне майбутнє України: Міжнародний форум-II 

Євроатлантичне майбутнє України: Міжнародний форум-II

 • 5 червня 2008

  ЗМІ про Другий Міжнародний Форум «Євроатлантичне майбутнє України»

  Журнал «Універсум» № 5-6 (175-176), 2008

  Читати далі >
 • 5 червня 2008

  Україна має сформувати системний підхід у реалізації своїх євроатлантичних прагнень

  На цьому наголосили українські та зарубіжні експерти, підбиваючи підсумки роботи Другого міжнародного форуму "Євроатлантичне майбутнє України.

  Читати далі >
 • 4 червня 2008

  Позиція Держдуми РФ щодо євроатлантичних прагнень України не має юридичного підгрунтя

  Звернення Держдуми РФ, у якому президентові та уряду Росії у разі "форсованих кроків" щодо вступу України до НАТО пропонується розглянути питання про вихід із Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, не має юридичного підгрунтя. Таку позицію висловив науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва (Київ) Олександр Сушко.

  Читати далі >
 • 4 червня 2008

  Базовий широкомасштабний українсько-російський договір є гарантією безпеки самої Росії, і не в інтересах цієї держави з нього виходити

  Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною був підписаний і ратифікований в інтересах обох країн, а не лише України. Тому партнерські, добросусідські відносини з Києвом, передусім, відповідають інтересам самої Росії та її безпеки. Таку думку в інтерв'ю УКРІНФОРМу під час роботи Другого міжнародного форму "Євроатлантичне майбутнє України" висловив директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України Григорій Перепелиця.

  Читати далі >
 • 4 червня 2008

  Україна має перетворити Веймарський трикутник на "ядро чотирьох"

  Україна має збільшувати свою зовнішньополітичну активність, у тому числі на неурядовому рівні, зокрема - в рамках діяльності Веймарського трикутника (Париж, Берлін, Варшава). При цьому у Києва є реальні перспективи збільшити ефективність діяльності організації, перетворивши її на "ядро чотирьох". Із такою заявою виступив під час роботи Другого міжнародного форуму "Євроатлантичне майбутнє України" представник Асоціації Веймарського трикутника, відомий польський історик Здіслав Найдер.

  Читати далі >
 • 4 червня 2008

  Вишеградська група готова до співпраці з ГУАМ

  Країни Вишеградської групи (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина) позитивно ставляться до пропозицій співробітництва з ГУАМ. Про це сьогодні під час роботи третього дня Другого міжнародного форуму “Євроатлантичне майбутнє України” заявив посол Чеської Республіки в Україні Ярослав Башта.

  Читати далі >
 • 4 червня 2008

  Безсумнівним позитивом саміту в Бухаресті стало те, що Україна заявила про свої інтереси на міжнародній арені

  Таку думку висловив на Другому міжнародному форумі керівник фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів.

  Читати далі >
 • 3 червня 2008

  Вашинґтон підтримуватиме приєднання України до ПДЧ у грудні незалежно від результатів президентських виборів у США

  З такою заявою виступив перед учасниками ІІ Міжнародного форуму “Євроатлантичне майбутнє України” Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Вільям Тейлор.

  Читати далі >
 • 3 червня 2008

  У питанні приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ) послідовність має проявляти не тільки українська сторона, а й сам Північноатлантичний альянс

  Про це сьогодні під час Другого міжнародного форуму "Євроатлантичне майбутнє України" заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк.

  Читати далі >
 • 3 червня 2008

  Референдум щодо приєднання України до НАТО – не на часі, оскільки країна не отримала запрошення до Альянсу

  Таку думку висловив Надзвичайний та Повноважний Посол Словаччини в Україні Урбан Руснак у рамках ІІ Міжнародного форуму "Українське Євроатлантичне майбутнє", який проходить в українській столиці.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   Наступна сторінка   Кінець