Головна сторінка  >  Євроінтеграція / НАТО  >  55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору 

55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору

 • 9 жовтня 2009

  Джеймс Грін: Україна та Грузія в майбутньому приєднаються до НАТО

  Принцип «відкритих дверей», якого дотримується НАТО, поширюється на всі держави, які зацікавлені у членстві в НАТО і прагнуть сприяти безпеці у Північноатлантичному регіоні. Це стосується й України та Грузії. Так заяву виголосив директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Джеймс Грін у відповідь на запитання журналістів, чому останнім часом послабилась увага з боку НАТО до України і Грузії, попри обіцянки на Бухарестському саміті приєднати ці країни до Альянсу.

  Читати далі >
 • 9 жовтня 2009

  Влада – мовчить, громадянське суспільство – працює

  У Києві триває 55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору, яка об’єднує десятки країн світу і є найбільшим форумом громадських організацій в галузі безпеки, що покликаний поширювати ідеї альянсу серед населення різних держав. Свої думки з приводу цієї події висловлюють її учасники.

  Читати далі >
 • 9 жовтня 2009

  Не може бути стабільної безпечної Європи без України

  Відновлення розмови стосовно членства України в НАТО можливе, але лише в разі завершення політичної кризи в країні. В цьому переконаний голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції, голова Народного Руху України Борис Тарасюк.

  Читати далі >
 • 9 жовтня 2009

  Неурядові організації країн НАТО підтримують євроатлантичну інтеграцію України

  Проведення 55-ої Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору "Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті" у Києві свідчить про те, що неурядові організації країн-членів та партнерів НАТО підтримують євроатлантичну інтеграцію України. Про це в інтерв'ю журналістам заявив керівник відділу по роботі з країнами-партнерами управління публічної дипломатії штаб-квартири НАТО Мішель Дюре, повідомляє УКРІНФОРМ.

  Читати далі >
 • 9 жовтня 2009

  Яким буде НАТО в найближчому майбутньому

  Відкрити дискусію з цього приводу закликав учасників 55-ї Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору заступник Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Жан Франсуа Бюро.

  Читати далі >
 • 9 жовтня 2009

  Україну буде залучено до формування нової стратегічної концепції НАТО

  Учасники 55-ї Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору обговорили у Києві нову стратегічну концепцію НАТО. Під час однієї з пленарних сесій експерти виклали власні бачення майбутнього документу з урахуванням усіх зацікавлених сторін, повідомляє УКРІНФОРМ.

  Читати далі >
 • 8 жовтня 2009

  70 відсотків умов вступу до НАТО та ЄС збігаються

  70 відсотків умов вступу до НАТО та ЄС збігаються: це демократизація суспільства, реформи в економічній, політичній і соціальній сферах, верховенство права, і такі цінності поділяє Україна. На цьому наголосив заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю журналістам після церемонії урочистого відкриття 55-ї Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного Договору у Києві, повідомляють кореспонденти УКРІНФОРМу.

  Читати далі >
 • 7 жовтня 2009

  55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору – в Україні

  Стартувала 55-та асамблея Асоціації Атлантичного Договору. Цього разу найбільш представницький громадський форум з питань міжнародної безпеки проходить в Україні. Понад 300 делегатів з 42 країн приїхало до Києва, щоб обговорити питання безпеки для громадянського суспільства в ХХІ столітті.

  Читати далі >
 • 7 жовтня 2009

  7-10 жовтня 2009 року в Києві проходить 55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору

  Передбачається участь майже 300 представників з 42 країн - членів ААД та зацікавлених міжнародних і регіональних організацій, відомих політиків, експертів, молоді. Серед гостей Асамблеї в Києві відзначимо Радника з питань політики Офісу Генерального секретаря НАТО Тьєррі Легендре, постійний представник Великобританії в НАТО Стюарта Елдона, Голову Офісу зв'язку НАТО в Україні Мартіна Козела, Надзвичайного та Повноважного Посла Словаччини в Україні Павола Хамжіка, Міністра оборони Грузії Гелу Бежуашвілі та ін.

  Читати далі >