Головна сторінка  >  Коментарі 

Коментарі

 • 21 червня 2010

  Ірина Бекешкіна: Українці найбільше довіряють церкві, а найменше - банкам

  Найвищій рівень довіри в українців має церква, баланс довіри-недовіри становить +52%, а найменше довіряють банкам (баланс -52%). Такі дані соціологічного опитування, присвяченого 100 дням нової влади, навела директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. І.Кучеріва Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 20 травня 2010

  Україні треба триматися за вільне слово

  З 13 по 16-те травня в Україні перебував лауреат Пулітцерівської премії, редактор відділу коментарів газети International Herald Tribune Серж Шмеманн. Під час візиту відомий журналіст зустрічався з представниками влади, виступив перед експертами, студентами Інституту журналістики, взяв участь у прямому ефірі програми «Велика політика» на телеканалі Інтер. Візит відбувся на запрошення Фонду «Демократичні ініціативи». Програма була підтримана Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. По закінченні візиту Серж Шмеманн поділився своїми враження про перебування в Україні.

  Читати далі >
 • 30 квітня 2010

  Френк Боланд: Угода по ЧФ не вплине на відносини Києва з НАТО

  Угода між Україною і Росією по Чорноморському флоту не вплине на відносини Києва з Брюсселем. Таке переконання висловив кореспонденту Євроатлантики начальник управління Департаменту оборонної політики і планування міжнародного секретаріату НАТО Френк Боланд. "Це не матиме впливу на нашу співпрацю з Україною, якщо, звичайно ж, Україна висловиться за продовження співпраці з НАТО і далі", - сказав він.

  Читати далі >
 • 30 квітня 2010

  Ханне Северінсен: Україна справляє враження несамостійного гравця

  Співдоповідач ПАРЄ Ханне Северінсен, яка перебувала з робочою поїздкою в Україні прокоментувала кореспонденту Євроатлантики «харківські домовленості» між президентами України і Росії. «Скажу від себе. Звичайно 25 років, термін на який пролонгована дія угоди, є надзвичайно тривалим. Упродовж нього в Україні і довкола неї відбудуться події, що стосуватимуться кількох поколінь і наслідки можуть бути непередбачувані», - сказала вона.

  Читати далі >
 • 8 квітня 2010

  За і проти "позаблоковості" України

  Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в прямому ефірі радіостанції "Ехо Москви" 7 квітня 2010 повідомив, що Україна буде дотримуватися позаблоковості і не вступати ні в які військово-політичні союзи.

  Читати далі >
 • 11 березня 2010

  Григорій ПЕРЕПЕЛИЦЯ: Ми повинні розвивати співпрацю з Росією, а інтегруватися – в Європу

  Коментуючи дані загальноукраїнського опитування щодо зовнішньополітичних пріоритетів українців, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» та фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс» з 12 по 26 грудня 2009 року, директор Інституту зовнішньої політики Дипакадемії при МЗС Григорій Перепелиця застеріг що нинішнє розчарування українців «європейським вектором» є небезпечним сигналом.

  Читати далі >
 • 11 березня 2010

  Ілько КУЧЕРІВ: Жителі Донбасу в Європу їздять рідше аніж решта українців

  Лише 14% українців хоч коли-небудь побувало в країнах, які на сьогодні є членами Європейського Союзу, в Канаді, США. Про це на прес-конференції в інформаційній агенції ІМК заявив директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ілько Кучерів.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   5   6   7   8   9   Наступна сторінка   Кінець