Головна сторінка  >  Коментарі 

Коментарі

 • 24 листопада 2010

  Борис ТАРАСЮК: Україні під силу виконати План дій щодо скасування візового режиму з країнами ЄС за півтора-два роки

  Лідер Народного Руху України, Голова комітету ВР з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк вважає, що Україна виконає План дій щодо скасування візового режиму з країнами Європейського Союзу за півтора-два роки. Про це він заявив сьогодні у Києві на круглому столі «Саміт Україна-ЄС: очікування та наслідки».

  Читати далі >
 • 24 листопада 2010

  Ірина БЕКЕШКІНА: Результати саміту Україна-ЄС є оптимістичнішими, ніж прогнозувалося

  Результати Брюссельського саміту Україна-ЄС є оптимістичнішими, ніж прогнозували експерти. "Очевидно, така невизначеність пов'язана з тим, що і політика України з приводу членства в ЄС зараз не визначена попри те, що Президент сказав, що це наша перспектива".

  Читати далі >
 • 18 листопада 2010

  Україна може залишитися за межами нової концепції НАТО

  Таку думку під час прес-конференції, організованої Фондом "Демократичні ініціативи" імені І.Кучеріва, висловив аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

  Читати далі >
 • 18 листопада 2010

  Експерти не очікують серйозних домовленостей щодо України під час Лісабонського саміту НАТО

  Експерти не очікують серйозних домовленостей щодо України під час Лісабонського саміту НАТО, оскільки засідання комісії Україна - НАТО не передбачене порядком денним саміту. Про це повідомила координатор проектів фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Наталія Якимчук, оприлюднюючи результати експертного опитування, здійсненого фондом.

  Читати далі >
 • 5 жовтня 2010

  Олесь Доній: "Революція на граніті" - найуспішніша акція і не використаний країною шанс

  Студентська "революція на граніті" 1990 року була найуспішнішою акцією часів боротьби за незалежність України і водночас невикористаним шансом для країни. Таку думку на прес-конференції в УКРІНФОРМі, організованій Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва з нагоди 20-річчя студентської "революції на граніті", висловив її організатор, народний депутат Олесь Доній.

  Читати далі >
 • 19 липня 2010

  Борис Тарасюк: Суверенітету України загрожує сучасна влада

  - Я не вважаю, що для України існує загроза суверенітету ззовні. Переважно всі загрози суверенітету України існують всередині України. Саме ці загрози є найбільш небезпечними", - таку думку під час круглого столу «20-річчя Декларації про державний суверенітет України: чи існує сьогодні загроза державності», організованого Фондом "ДІ", висловив Борис Тарасюк.

  Читати далі >
 • 14 липня 2010

  ЗНО є єдиним прогресивним кроком у розвитку освіти

  Таку думку під час круглого столу «ЗНО: позитиви, негативи та шляхи вдосконалення» висловаив експерт Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні Володимир Ковтунець. Однак шансів на існування цієї реформи, як він вважає, не дуже багато.

  Читати далі >
 • 14 липня 2010

  Сергій Квіт: ЗНО не захищає повністю від корупції

  Якщо в системі української освіти не буде реформ, то система зовнішнього незалежного оцінювання зависатиме, буде нікому не потрібна, і врешті-решт, буде дискредитована. Таку думку під час круглого столу «ЗНО: позитиви, негативи та шляхи вдосконалення», організованого Фондом «Демократичні ініціативи» і мені Ілька Кучеріва, висловив ректор Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергій Квіт.

  Читати далі >
 • 13 липня 2010

  Кому вигідне, а кому не вигідне зовнішнє незалежне оцінювання

  Вступ до вишів за результатами тестів в останні два роки значно зменшив хабарництво, дав змогу безкоштовно навчатися талановитій і обдарованій молоді. Однак є категорія людей, яка зазнала збитків і не має вигоди від цього нововведення. Вони очікують на реванш і виступають проти системи, яка успішно працювала останні два роки.

  Читати далі >
 • 21 червня 2010

  Михайло Міщенко: Українці не підтримують дії опозиції

  Діяльність опозиційних сил більшість населення України оцінила негативно – 50% українців не сприймають дії опозиції і лише 16% – оцінюють їх позитивно. Такі результати соціологічного опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" ім. І.Кучеріва та соціологічною службою Центру Разумкова, навів заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   5   6   7   8   9   Наступна сторінка   Кінець