Головна сторінка  >  Коментарі 

Коментарі

 • 28 лютого 2011

  Михайло МІЩЕНКО: За рік діяльності нової влади найбільш негативно суспільство оцінило зміни в економічній сфері

  Оцінка діяльності нової влади, яку давали експерти навесні, аналізуючи 100 днів президента і уряду, дещо відрізняється від нинішньої. Проте досить кардинальних змін зазнала громадська думка, яка у своєму ставленні до нової влади переросла із позитивних до негативних настроїв. Такі тенденції в останніх опитуваннях громадськості відзначив заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

  Читати далі >
 • 26 лютого 2011

  Ігор ЖДАНОВ: Команда Януковича будує свої відносини із суспільством за моделлю «феодали – піддані»

  Позитивом і водночас негативом назвав президент аналітичного центру "Відкрита політика" Ігор Жданов ту ситуацію, яку вдалося забезпечити новій команді за перший рік президентства Януковича. "Стабілізація політичної системи в Україні, що позитивно, перетворилася водночас на монополізацію влади в руках глави держави, що є вкрай загрозливо", – констатував експерт.

  Читати далі >
 • 25 лютого 2011

  Володимир ФЕСЕНКО: Рік президентства Януковича минув, але Україна залишається на роздоріжжі

  Президентові Віктору Януковичу, на відміну від свого попередника, вдалося дуже швидко сконцентрувати владу в своїх руках. Таку думку під час круглого столу, присвяченого презентації результатів експертного опитування стосовно першого року діяльності Президента Віктора Януковича, висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

  Читати далі >
 • 24 лютого 2011

  Експерти переважно негативно оцінили перший рік перебування Президента Віктора Януковича при владі

  Про це повідомила директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, презентуючи під час круглого столу в Укрїнформі результати опитування, в якому взяло участь 51 експерт.

  Читати далі >
 • 28 грудня 2010

  ОЛЕКСАНДРА БЕТЛІЙ: Незважаючи на фінансово-економічну кризу, протягом 2010 року в економіці України сталося чимало зрушень

  Показник валового внутрішнього продукту в 2011 році може зрости на 4-4,6%. Таку думку під час прес-конференції «Підсумки 2010 року: опитування експертів» висловила провідний дослідник, координатор проектів Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Олександра Бетлій.

  Читати далі >
 • 28 грудня 2010

  ОЛЕКСАНДР СУШКО: Наступного року Росія активно лобіюватиме свій інтерес проти укладання Україною угоди про асоціацію з Європейським союзом

  Перемога Віктора Януковича на президентських виборах зробила очікуваним реверс зовнішньої політики України, зміну окремих компонентів її міжнародної політики і взагалі спосіб позиціонування її в світі. Таку оцінку стану зовнішньої політики держави в 2010 році дав під час прес-конференції «Підсумки 2010 року: оцінки експертів» науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

  Читати далі >
 • 16 грудня 2010

  Ірина Бекешкіна: Згортання демократії в Україні – небажане

  За час правління нової влади кількість прихильників демократичного режиму в Україні різко підвищилась – на 12%.

  Читати далі >
 • 1 грудня 2010

  Хоч Україна й робить серйозні політичні кроки до Європейського союзу, проте загальної політики європейської інтеграції вона не має

  Таку думку висловила доцент кафедри європейської інтеграції Національної Академії державного управління при Президентові України Карина Баранцева. Експерт вважає, що в державі є євроінтеграційна політика, яка вирішується окремими фахівцями або посадовцями, але немає євроінтеграційної політики, яка б творилася і розвивалася громадою.

  Читати далі >
 • 1 грудня 2010

  Я розумію переговірників ЄС, які дбають про свої інтереси, але не зрозумію українських, які здадуть економічні інтереси України

  Таким є бачення Голови комітету ВР з питань європейської інтеграції, лідера Народного Руху України Бориса Тарасюка тієї проблеми, яка не дає швидко дійти результату переговорів, щодо зони вільної торгівлі.

  Читати далі >
 • 24 листопада 2010

  Ірина СУШКО: План дій щодо запровадження безвізового режиму з ЄС не містить сюрпризів

  План дій щодо запровадження безвізового режиму з ЄС, підписаний учора у Брюсселі, не містить неочікуваних положень. Про це на прес-конференції "Саміт Україна-ЄС: очікування та наслідки" сказала керівник громадської організації "Європа без бар'єрів" Ірина Сушко.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   5   6   7   8   9   Наступна сторінка   Кінець