Головна сторінка  >  Коментарі 

Коментарі

 • 14 липня 2011

  Валентина Теличенко: Адвокати Ю.Луценка можуть домогтися відводу С.Вовка через порушення процедури розподілу справ

  Адвокати Ю.Луценка можуть добитися відводу судді С.Вовка на підставі того, що було порушено процедуру комп'ютерного розподілу справ. Таку думку у розмові з журналістами висловила адвокат Валентина Теличенко.

  Читати далі >
 • 28 червня 2011

  Три кроки до викорінення корупції із системи вищої освіти

  Якщо саме суспільство визнає факт широкого укорінення корупції у системі освіти, то ректорський загал чи керівники факультетів вищих навчальних закладів, на жаль, мають діаметрально протилежну думку, запевняючи, що саме в їхніх вишах нікого не спіймано на хабарах. Таку тезу під час круглого столу висловив Олексій Кляшторний, голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність».

  Читати далі >
 • 7 червня 2011

  Жодна державна програма в Україні не мала такої великої підтримки населення, яку має запровадження ЗНО

  Про це сказав директор Центру тестових технологій моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук. «За останні чотири роки дебатів навколо зовнішнього незалежного оцінювання було надзвичайно багато – від абсолютного неприйняття у 2006 році, до тієї картини, яку показують сьогодні дослідження фонду «Демократичні ініціативи», коли ЗНО підтримує більшість опитаних громадян, – зазначив Ігор Лікарчук. – Однак сьогодні випускники, маючи на руках лише сертифікат ЗНО, не зможуть вступити до вишів».

  Читати далі >
 • 11 травня 2011

  Леся ОРОБЕЦЬ: Головний виклик сьогодні не в тому, чи підтримує населення ЗНО

  Головний виклик полягає не в тому, чи підтримує населення ЗНО. На це запитання народ відповів ще кілька років тому. Ми щороку проводимо опитування за схожими тезами і щороку отримаємо схожі відповіді. Як на мене, досить на цьому поставити крапку. Проблема, варта уваги громади і мас-медіа, полягає в іншому. ЗНО у нашій державі все більше нівелюється іншими параметрами – надто важким балом шкільного атестату, балом ВНЗ, бонусними балами за платні послуги.

  Читати далі >
 • 22 квітня 2011

  Харківська угода – спроба закріпити на папері фактичний російський протекторат над Україною

  Тема українсько-російських відносин після підписання Харківської угоди практично не змінилися від того стану, в якому була до Харківської угоди. Таку думку висловив політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач.

  Читати далі >
 • 21 квітня 2011

  П’ять аспектів неправомірності і збитковості Харківської угоди

  Після підписання Харківської угоди Україна не отримала жодних преференцій. Про це заявив глава парламентського комітету з питань євроінтеграції, народний депутат Борис Тарасюк на прес-конференції, аналізуючи рік після підписання документа. Своїми думками щодо неправомірності і збитковості цього контракту він поділився з журналістами.

  Читати далі >
 • 20 квітня 2011

  Борис Тарасюк: Харківську угоду можна денонсувати

  Міжнародна угода, укладена Президентами Росії і України 21 квітня 2010 року у Харкові, згідно якої було пролонговано термін перебування ЧФ РФ на території України до 2042 року, може бути денонсована. Про це сьогодні на прес-конференції в УКРІНФОРМ заявив Лідер Народного Руху України, народний депутат Борис Тарасюк.

  Читати далі >
 • 30 березня 2011

  Наслідки справи Кучми можуть бути неочікуваними навіть для тих, хто запустив цей сценарій

  Таку думку під час прес-конференції висловив директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

  Читати далі >
 • 1 березня 2011

  Вахтанг КІПІАНІ: «Владометр» спитає і за підігрітий асфальт і за "спущену шкуру"

  Новий інтернет-ресурс під назвою «Владометр», який дає змогу відстежувати, фіксувати, збирати до купи обіцянки політиків, чиновників різних рівнів – від президента до депутата сільради – вже з півроку працює в інтернет-просторі, а також на сторінці Facebook, і вже може прозвітувати, які обіцянки стали лишень «цяцянками», а які прикрасили владний лавровий вінок.

  Читати далі >
 • 28 лютого 2011

  Віра НАНІВСЬКА: Всі пріоритети для реформ були пожежні

  Аналізуючи рік президента при владі і те, що він зробив і не зробив, неможливо не думати про те, що зробило і не зробило за цей час громадянське суспільство, адже рік президентства Віктора Януковича означає так само й рік життя України, й рік життя громадянського суспільства. Таку думку висловила голова наглядової ради Міжнародного центру перспективних досліджень Віра Нанівська.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   4   5   6   7   8   Наступна сторінка   Кінець