Головна сторінка  >  Коментарі 

Коментарі

 • 20 грудня 2011

  Шлях Польщі до ЄС

  Презентація Ельжбети Каси, експерта Інституту справ публічних (Польща).

  Читати далі >
 • 19 грудня 2011

  Членство в Євросоюзі неодмінно впливає на внутрішній політичний розвиток держави

  Про це під час експертної толоки «Аргументи європеїзації. Довідник для українця», приуроченої до саміту Україна – ЄС, заявив провідний словацький політичній експерт, президент Інституту суспільних проблем (Institute for Public Affairs, м.Братислава) Григорій Месежніков, навівши приклад політичної ситуації в Словаччині, де уряд подав у відставку через відмову парламенту схвалити план розширення фонду фінансової стабільності Європи.

  Читати далі >
 • 12 грудня 2011

  Від вірусу неробства і неходіння на роботу депутатам допоможе громадський рух «ЧЕСНО»

  В Україні розпочав свою діяльність громадський рух "Чесно", який ставить за мету проведення чесних і демократичних виборів до парламенту України. Директор з розвитку міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна" Євген Радченко повідомив, що рух "Чесно" має на меті надати українському виборцю інформацію про ступінь народної довіри, на який заслуговують ті чи інші кандидати в депутати.

  Читати далі >
 • 12 грудня 2011

  «Батьківщина» вперше випередила Партію регіонів у соцопитуваннях

  Про це на прес-конференції повідомив керівник фірми «Юкрейніан Соціолоджі Сервіс» Олександр Вишняк, презентуючи спільне з фондом «Демократичні ініціативи» опитування громадської думки щодо наступних парламентських виборів.

  Читати далі >
 • 11 грудня 2011

  Парламентські вибори 2012 року можуть бути початком кінця виборів взагалі

  Таке занепокоєння директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. І.Кучеріва Ірина Бекешкіна висловила під час прес-конференції «Вибори -2012: як і кого обиратимуть громадяни?». Щоб цього не сталося країні, на думку соціолога, потрібен громадянський рух, який би контролював перебіг підготовки та самі вибори.

  Читати далі >
 • 28 серпня 2011

  Олександр ВИШНЯК: Головною поразкою української незалежності є те, що в країні і досі панує пострадянський неправовий режим

  Про це під час прес-конференції «Україні – 20: досягнення та поразки» сказав завідувач відділу Інституту соціології НАН України Олександр Вишняк.

  Читати далі >
 • 28 серпня 2011

  Володимир ФЕСЕНКО: Емоційна гойдалка – спочатку сподівання, а потім розчарування – пронизує всі сфери життя українського суспільства

  Оцінюючи той шлях, який Україна пройшла за 20 років, Володимир Фесенко заявив, що не схильний давати йому негативну оцінку. На його думку, вона переважно критична, але не негативна.

  Читати далі >
 • 25 серпня 2011

  Тарас СТЕЦЬКІВ: Україна стане успішною, якщо зіскочить із матриці повторюваності помилок

  Головне, що нам не вдалося зробити за 20 років незалежності України, так це – модернізувати країну, в усіх її сферах. Так оцінив шлях, пройдений Соборною Україною, народний депутат України Тарас Стецьків. На його думку, посткомуністична еліта, яка отримала владу в 91-му році, не змогла нічого зробити, тому що не уявляла собі, як діяти в інших від таких, в як вона діяла в Радянському Союзі, ситуаціях.

  Читати далі >
 • 24 серпня 2011

  Олексій ГАРАНЬ: Падіння підтримки незалежності – це не ставлення людей до самої ідеї державності, а скоріше протестне ставлення до влади

  Коментуючи цифри, що засвідчують зменшення кількість прибічників незалежності сьогодні на 10% порівняно з 2001 роком, науковий директор Школи політичної аналітики, професор Олексій Гарань зауважив, що треба зважати на те, що люди, відповідаючи на це запитання, перебували не в кабінці для голосування, де їм треба було визначитися, буде країна незалежною чи ні, а висловлювали своєю відповіддю ставлення до влади і до тих умов, в яких вони існують.

  Читати далі >
 • 13 серпня 2011

  Олена ЗЛОБІНА. Динаміка образу сучасного українського суспільства

  Найбільш типовою асоціацією, котра для респондентів найтісніше пов’язана з сучасним українським суспільством, є “безлад” (52,6%), далі за частотою згадування розташовані “розруха”, “злидні”, “протистояння”. А в часи безладу і злиднів головними постатями, в очах громадськості, стають шахраї та жебраки, добре адаптуються політики та бюрократи, непогано себе почувають авантюристи та пристосуванці і практично несумісними з існуючим соціумом стають професіонали, таланти або трударі.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець