Головна сторінка  >  Коментарі 

Коментарі

 • 29 січня 2012

  Наталя БОЙКО: Вчителі та учні в 2011 році продемонстрували активне входження в інтернет-інформаційний простір

  Минулий рік був оголошений в Україні роком інформаційного суспільства та освіти. Вчителі та учні гідно зустріли цей виклик та продемонстрували активне входження в інформаційний світ. Про це під час круглого столу «Нове покоління на порозі дорослого життя: цінності, життєві плани, вибір професії», організованого спільно Інститутом соціології НАН України та фондм «Демініціативи», повідомила старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Наталя Бойко.

  Читати далі >
 • 28 січня 2012

  Максим ПАРАЩЕВІН: Стан свого здоров’я старшокласники загалом оцінюють добре

  Більшість опитаних старшокласників переконані , що їх стан здоров’я цілком пристойний. "Серед тих, хто його вважає добрим – 49% випускників, дуже добрим – 15%, 31% вважає стан свого здоров’я задовільним, – представив результати опитування цьогорічних випускників, здійсненого спільно Інститутом соціології НАН України та Інститутом педагогіки НАПН України, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Максим Паращевін. – Лише 3% учнів старших класів вважають своє здоров’я поганим, а 1% – дуже поганим".

  Читати далі >
 • 26 січня 2012

  Андрій ЗОТКІН: Більшість випускників українських шкіл пишаються тим, що вони є громадянами України

  Більшість випускників українських шкіл пишаються тим, що вони є громадянами України (60%), тих хто цим не пишається –15%. Отож школярі виявили значно вищий показник своєї громадянської приналежності, аніж суспільство загалом, у якому в цілому лише 49% пишаються своїм громадянством, а 19% – ні. Про це під час круглого столу «Нове покоління на порозі дорослого життя: цінності, життєві плани, вибір професії» повідомив старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Андрій Зоткін.

  Читати далі >
 • 26 січня 2012

  Любов БЕВЗЕНКО: Більшість українських випускників вважає, що у здобутті кар’єри потрібні впливові родичі

  Третина українських випускників планує сьогодні здійснити успішну кар’єру в суспільно-політичній сфері або бізнесі. Але ті ресурси, які старшокласники вважають найприйнятнішими для досягнення цієї кар’єри, кардинально відмінні від тих, які вибирають випускники розвинених країн Заходу. Про це під час круглого столу відзначила провідний науковий співробітник Інституту соціології НАН України Любов Бевзенко.

  Читати далі >
 • 25 січня 2012

  Олена ЗЛОБІНА: Зробити успішну кар’єру молодь воліє більше, ніж досягти високого матеріального добробуту

  Опитування молоді засвідчило, що вона вступає в своє майбутнє з великим оптимізмом. Про це під час круглого столу «Нове покоління на порозі дорослого життя: цінності, життєві плани, вибір професії» повідомила доктор соціологічних наук, завідувач відділу Інституту соціології НАН України Олена Злобіна.

  Читати далі >
 • 31 грудня 2011

  Олександр Сушко: 2012 рік буде надзвичайно важким з точки зору ведення міжнародної діяльності

  У 2012 рік Україна входить в значно складнішому міжнародному становищі, ніж вона входила в 2011 рік. Таку думку, коментуючи експертне опитування «Демініціатив», присвячене підбиттю підсумків року, висловив під час прес-конференції науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександр Сушко.

  Читати далі >
 • 31 грудня 2011

  Павло Розенко: 2012 рік суспільство зустрічає в депресивному стані

  У соціальній сфері 2011 року влада робила все для того, щоб максимально звести громадян до рівня люмпенізації, повної зневіри і зубожіння, щоб потім деякі кандидати у мажоритарних округах могли за рахунок гречки, шпротів, ліків та інших соціальних благ вільно вигравати ці округи. Так вважає провідний експерт Центру Разумкова Павло Розенко.

  Читати далі >
 • 30 грудня 2011

  Результати парламентських виборів 2012 року будуть несподівані як для влади, так і опозиії

  Таку думку висловив Олександр Вишняк, пояснивши свої прогнози черговими змінами у виборчій системі країни.

  Читати далі >
 • 30 грудня 2011

  Парламентські вибори важливі для влади і опозиції як етап до президентських перегонів

  Ірина Бекешкіна Парламентські вибори 2012 року важливі як певний етап до майбутніх президентських, оскільки для влади будуть їх репетицією, а для опозиції - розвідкою боєм. Таку думку під час прес-конференції висловила директор Фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна.

  Читати далі >
 • 30 грудня 2011

  Захист Тимошенко не виключає можливість касації

  Юрист Валентина Теличенко прогнозує, що касаційний розгляд справи Юлії Тимошенко відбудеться. Про це вона заявила на прес-конференції "Підсумки року: що було, що буде?", організованій фондом "Демократичні ніціативи" імені Ілька Кучеріва в УКРІНФОРМі.

  Читати далі >


Початок   Попередня сторінка   1   2   3   4   5   Наступна сторінка   Кінець